1200 TL oyuncu kulaklığı önerisi

sedat110332

Femtopat
Daha fazla  
Rampage Drop Plus düşünüyorum. Razer BlackShark V2 X AUX olduğu için oyunlarda ne kadar başarılı olur bilmiyorum. Varsa başka seçenek önerir misiniz?

Size tavsiyem kesinlikle Rampage almayın. Ürünlerinin dandik olduğunu düşünüyorum. Hem kulaklık hem klavyesi Rampage olan biri olarak klavyemde tuş takılmaları ve tuş kopmalarıyla beraber kulaklık süngerinin yırtılması ve kabloya iteklediğinizde ses gidip gelmesi... Yani kısaca Rampage ürün almayın derim.

Rampage Drop Plus düşünüyorum. Razer BlackShark V2 X AUX olduğu için oyunlarda ne kadar başarılı olur bilmiyorum. Varsa başka seçenek önerir misiniz?

Her türlü v2X daha iyidir. Rampage'in ürününe koyduğu ses kartından daha kötü bir ses yongasına sahip bir anakart pek mümkün değil.

Anakartın nedir?

Laptop kanka ASUS TUF F15 FX506LI.

Size tavsiyem kesinlikle Rampage almayın. Ürünlerinin dandik olduğunu düşünüyorum. Hem kulaklık hem klavyesi Rampage olan biri olarak klavyemde tuş takılmaları ve tuş kopmalarıyla beraber kulaklık süngerinin yırtılması ve kabloya iteklediğinizde ses gidip gelmesi... Yani kısaca Rampage ürün almayın derim.

Benim kulaklıkta Rampage ama artık düzgün ses kasamıyorum sağ mı sol mu anlamıyorum düşük bütçeli bir versiyondu o yüzden değiştireceğim.

Rampage yerine BlackShark V2 X almalısın ses yongan kötü değil o kadar Rampage'den uzak dur.

ALC294 sanırım kullanıyor ama o kadar da kötü olmaz diye düşünüyorum.

Rampage yerine BlackShark V2 X almalısın ses yongan kötü değil o kadar Rampage'den uzak dur.

ALC294 sanırım kullanıyor ama o kadar da kötü olmaz diye düşünüyorum.

Razer'dan yana seçeceğim kaliteli bir ses kasarım umarım CS2 yaklaşırken yeni farede aldım bakalım.

Hocam oyuncu kulaklığının amiral gemisi HyperX modeli olan Cloud II ikinci el olarak temin edebilirsin belki o paraya Param Güvende, dolap gibi hizmetleri tercih edipp ardından test edip ömürlük bir kulaklığınız olmuş olur. Bir arkadaşım bu şekilde yaptı 1.5 senedir kullanıyor kulaklığını değerlendirebilrsin. Çünkü bu fiyat bandında çok verimli bir kulaklık kalmadı.

Geri
Yukarı