1200 TL PC için gamepad önerisi

Tam fonksiyonlarını kullanıyor musunuz?
Yazılım aracılığı ile mi kullanıyorsunuz yoksa direkt Bluetooth bağlantısı ile tüm oyunlar da sorunsuz çalışıyor mu?
Bir de DS 5 ile arasında ne gibi bir fark var.

Ben başta DS 5 almıştım ancak adaptif tetik olayı PC'de çalışmadığı için DS4 aldım. Bluetooth ile rahat kullanılıyor ancak kablo ile bağlarsanız daha fonksiyonlu kullanılır.

Monster Pusat alırsan ıyı olur uyumluluk sıkıntısı yok arkanda güvenilir bir firma var.

Monster Pusat kesinlikle alınmamalı gecikme oranları ve joystik test sonuçları rezalet.

Monster Pusat kesinlikle alınmamalı gecikme oranları ve joystik test sonuçları rezalet.
hocam joystick sonucları gayet normal görünüyor burada gecikme süresi az olması gereken bi gamepad istememiş arkadaş ölü bölge çıkarmayan bir gamepad fifa gow ve rdr demiş bunların hiçbiri ms süresi gerektiren oyunlar degil yani süresi az olması gerekiyorsa 2500 tl üstüne çıkması lazım olduğunu biliyor arkadaş muhtemelen

Hocam joystick sonucları gayet normal görünüyor burada gecikme süresi az olması gereken bir gamepad istememiş arkadaş ölü bölge çıkarmayan bir gamepad FIFA GoW ve RDR demiş bunların hiçbiri ms süresi gerektiren oyunlar degil yani süresi az olması gerekiyorsa 2500 TL üstüne çıkması lazım olduğunu biliyor arkadaş muhtemelen.

Benim hatırladığım kadarıyla %25'lik bir hata payı vardı. Gecikme testleri de muadillerinin çok altındaydı tabii test videosundan sonra varklı bir joystick yapmışlarsa yorum yapamayacğım.

Benim hatırladığım kadarıyla %25'lik bir hata payı vardı. Gecikme testleri de muadillerinin çok altındaydı tabii test videosundan sonra varklı bir joystick yapmışlarsa yorum yapamayacğım.
tekrar izlemek istermısın cunku oran %25 ıse bu gamepad hiçbir sekılde 0 olamaz 2.eldir

Tekrar izlemek ister mısın cunku oran %25 ıse bu gamepad hiçbir sekılde 0 olamaz 2.eldir

Videyou bulamadım ama %25'lik bir hata payı olduğuna eminim. Bu arada GoW ve RDR gibi oyunlarda ms çok önemli olmasa da FIFA'da önemli. Ayrıca bu fiyata F710 ya da yurt dışı ürünler almak çok daha mantıklı. Ben piyasada Pusat ve MSI GC30V2 aynı fiyattayken MSI tercih ettim ve gayet memnunun. Sonrasında kardeşim de yurt dışı bir ürün tercih etmişti 1000 TL civarı. Pusat'ı denemedim ancak kullanıcı deneyimleri uzun kullanımda el ağrısı yaptığı yönünde.

Geri
Yukarı