1200 TL'ye Ekran kartı Anakart ve İşlemci Tavsiyesi

cido6

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Vatan'da karne indirimi ile birlikte bir sistem toplayacağım. Sistemin tüm parçalarına karar verdim ama işlemci, anakart ve ekran kartına bir türlü karar veremedim. Sistemi Vatan'da toplatacağım. İşlemci ve RAM'i ben takıp fotoğrafları burada paylaşabilirim. Neyse ben lafı uzatmayayım :) 1200 TL'yi geçmeyecek şekilde ekran kartı, işlemci, anakart önerir misiniz ?
NOT: Mobilden yazdığım için yazım yanlışı yaptıysam kusura bakmayın. Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş işlemci olarak AMD A10 7850K kullanarak diğer paraçları güçlendirebilirsin ama daha güçlü bir şey istiyor olabilirsin. Hangisi?

Kardeş konuyu takip edecek misin? Başka konularda geziyorsun!

O zaman hemen bir 3lü ayarlıyorum.
Kardeş bilgisayarımı satacağım o yüzden başka konu açtım onu takip ediyorum bi de zenfone 5 alınırmı da zenfone 2 bekleyin yazacaktım yazmışlar bildirimlerden bakıyorum zaten

1.png

R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar bu kartta var ama stokta yokmuş. Performansı 270x den daha yüksek.

Eki Görüntüle 42228

Buyur. Ekran kartı veya işlemciden kısıp soğutucu alabilirsin. İşlemci de AMD'yi seçip soğutucu ekleyebilirsin.
Amd Fx X6 6350 Soket Am3+ 3,9Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar
Bu işlemci ve;
Cooler Master Hyper 212 Evo Lga775/1155/1156/1366/2011 & Am2/Am2+Am3/Am3+/Fm1 İşlemçi Soğutucu - Vatan Bilgisayar
bu soğutucu ile tamamlayabilirsin ancak böyle 1200 TL'yi biraz aşıyor.

Anakart bu paraya bu sisteme çok fazla :facepalm:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı