1200 TL'ye fitness için Bluetooth kulaklık önerisi

ANC olması daha iyi olur bence de ben çok terliyen bir insan olduğum için Huawei aldım spor salonunda kullanan kişilere sordum.
ANC tam olarak ne oluyor ben de terleyen birliyin ter koruması gibi bir şey mi?

Çok şart değil. Aksine yürüyüş yaptığım trafikte və sorun dahi olabilir. Peki bu kulaklık baskı yapıyor mu kulağa?
Hayır yapmıyor, zaten kulaklıklar sürekli anc aktif olarak çalışmak zorunda değil siz kapatabiliyorsunuz.

Ben Jabra Elite 4 kullanıyorum. 1.5 haftada bir takıyorum. Günde 3 saat kullanıyorum. İkisi arasında fark, bunda ANC yok, dokunmatik kontrollere sahip. 4 modelinde dokunmatik değil. Bu kulaklığın yapısı iyi, kulağından düşmesi cidden zor güzelce duruyor kulağında.
Elite 4 hakkında ne düşünüyorsunuz hocam alınır mı? Daha iyi bir öneriniz var mı? Telefon iPhone eğer gerekliyse.

Elite 4 hakkında ne düşünüyorsunuz hocam alınır mı? Daha iyi bir öneriniz var mı? Telefon iPhone eğer gerekliyse.
Daha iyisi elbet ki var, o fiyata değer mi? Değer ama daha fazla bütçeniz varsa konu açın yardımcı olayım. 1 tane rehberim var zaten o da o kulaklık hakkında okuyup bakabilirsin.

Geri
Yukarı