1200 TL'ye Google Play bulunan akıllı saat önerisi

Son düzenleme:
Arada çok da fark yok gibi gözüküyor umarım elime küçük gelmez.

Ayrıca sizde var olduguna göre bana biraz bilgi verir misiniz bir de videoya bakarsanız sevinirim.
Hocam güzel görünüyor bir sıkıntı göremedim videoda. Saat bence dayanıklılık konusunda baya iyi depremde evim yıkıldı binadan çıkardım kaç gün sonra yağmur güneşe rağmen çizik yok ve normal çalışıyordu. Alacagınız saatin sarji kac gün gidiyormuş?

Hocam güzel görünüyor bir sıkıntı göremedim videoda. Saat bence dayanıklılık konusunda bayağı iyi depremde evim yıkıldı binadan çıkardım kaç gün sonra yağmur güneşe rağmen çizik yok ve normal çalışıyordu. Alacagınız saatin sarji kac gün gidiyormuş?

Cevap bekliyorum şu anda ayrıca gecmiş olsun.

Hocam güzel görünüyor bir sıkıntı göremedim videoda. Saat bence dayanıklılık konusunda bayağı iyi depremde evim yıkıldı binadan çıkardım kaç gün sonra yağmur güneşe rağmen çizik yok ve normal çalışıyordu. Alacagınız saatin sarji kac gün gidiyormuş?

1.5-2 gün gidiyormuş sanırsam normal değerler. @kurmayoffuture sizce nasıl değerler 41mm olduğu için bataryası daha kötü olsa da 44mmye göre.

Değer normal ama ben 3 almazdım. Alacaksan Oppo Watch'lardan al ya da Watch 4 bul derim.

Tipi hoşuma gitmedi çok değişik duruyor bütçemde Watch 4E yetmiyor fakat kesinlikle bunu al dediğiniz bir model varsa neden olmasın ayrıca doğum gününüz kutlu olsun nice senelere.

Geri
Yukarı