1200 TL'ye gürültü engellemesi kaliteli kulaklık önerisi

Bütçe
1200 TL

CelalBeyTr

Femtopat
Daha fazla  
Benim sınıf arkadaşımda Razer BlackShark V2 var, kulaklığı takınca hayattan olan bağlantımız kesiliyor, güzel bir gürültü engellemesi var. Bu kulaklığa benzer bir kulaklık bulabilir miyim? 1200 TL'yi aşmamak şartıyla bana Corsair H35'i önerdi fakat onda gürültü engelleme yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sınıf arkadaşımda Razer BlackShark V2 var, kulaklığı takınca hayattan olan bağlantımız kesiliyor, güzel bir gürültü engellemesi var. Bu kulaklığa benzer bir kulaklık bulabilir miyim? 1200 TL'yi aşmamak şartıyla bana Corsair H35'i önerdi fakat onda gürültü engelleme yok.
Konu dışı ama kulaklıkla yolda yürümeyin. Kaza ile sonuçlanabilir.

BlackShark V2'de de gürültü engelleme yok zaten? Sadece diğer kulaklıklara göre bir tık daha iyi bir pasif ses engellemeye sahip.

Konu dışı ama kulaklıkla yolda yürümeyin. Kaza ile sonuçlanabilir.

Oyun için.

BlackShark v2'de de gürültü engelleme yok zaten? Sadece diğer kulaklıklara göre bir tık daha iyi bir pasif ses engellemeye sahip.

Takınca çok sessiz oluyor etraf ondan dedim sınıfta takıyorum çünkü.

Sepette 1300TL.

HS35 alınmaz.

Tamamdır hocam.

Sepette 1300TL.

HS35 alınmaz.

Hocam indirim ne zamana kadar bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Şey benim takıntılı olduğum şey arkadaşta dediğim gibi BlackShark V2 vardı kulaklığı takınca kendi sesimi zor duyuyordum bunda gürültü engelleme var mı?

Yok hocam öyle şeyler. BlackShark V2 kulağı iyi kapladığı ve kaliteli bir kulaklık olduğu için öyle gelmiş size.

Geri
Yukarı