1200 TL'ye kablolu veya kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Kuzgun1507

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kullandığım Trust marka kulaklığım eskidiği için yeni kulaklık arayışına girdim ve bu gece Gaming gecesinden 1099 TL'ye Logitech G435 aldım fakat sonradan izlediğim videolardan dolayı çok kararsız kaldım. Sürekli PUBG ve CS:GO oynuyorum, iyi ses kasabileceğim ve mikrofonu iyi kulaklık önerir misiniz, G435 siparişini iptal etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım bir kulaklık değil ancak birçok yayıncı da görüyorum. Bence iyi fiyata almışsınız bir şans verin beğenmezseniz iadesini başlatırsınız.

Kullandığım bir kulaklık değil ancak birçok yayıncı da görüyorum. Bence iyi fiyata almışsınız bir şans verin beğenmezseniz iadesini başlatırsınız.
Hocam genelde yayıncılarda g733 oluyor galiba. Hocam kulaklıklarda kullanınca iade etmede sorun çıkarabiliyorlar onun için iyice araştırıp öyle karar vermek istiyorumda.

G Pro X de olabilir bugünden itibaren deneyimleme fırsatım oldu rahat ve sesi de gayet iyi bence özellikle uygulamasından ekolayzer ayarı indirince sesi arttı ve baslar daha hissedilir oldu. Mikrofonunu ise henüz kullanmadım ona bir şey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı