1200 TL'ye Sıvı Soğutma

Zaten marka, model ne olursa olsun 120mm sıvı soğutma alınmaz. O fiyata hava soğutma almak çok daha iyi. Eğer sıvı soğutma alınacaksa minimum 240mm şart.
Ben Ryzen 3 1300x kullanıyorum. CM ML120 Lite var. Boşta iken maks 32 yükte ise maks 43 derece gördüm.

Ben Ryzen 3 1300x kullanıyorum. CM ML120 Lite var. Boşta iken maks 32 yükte ise maks 43 derece gördüm.
Ne mutlu size, ne diyebilirim ki? Hava soğutma almanız daha iyi olurdu ama almışsanız da kullanmanızda sıkıntı yok. Şahsen ben de yıllardır Corsair H70 kullanıyorum.

Ne mutlu size, ne diyebilirim ki? Hava soğutma almanız daha iyi olurdu ama almışsanız da kullanmanızda sıkıntı yok. Şahsen ben de yıllardır Corsair H70 kullanıyorum.
Hava soğutma vardı. Fakat yeni kasa alınca kapağın kağanmasını engelliyordu. Bu yüzden maalesef sıvı soğutma aldım. Daha önce kullandığım hava soğutma: CM MasterAir MA410P.

@HasanTaha belli ki bu işleri pek iyi bilmiyorsunuz. Lütfen kuracağınız sistemle ilgili yeni bir sistem açın. Bütçenize göre sizin için çok daha iyi bir sistem kurulacağına eminim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı