12000-10000 TL sistem önerisi

Naruto03

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ağustos ayında masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. 12000-10000 TL arasında toplama PC istiyorum. Monitor olmayacak yalnız, Samsung 2ms 75 Hz monitor kullanmaktayım. Uygun bir tavsiye almak istiyorum.
Şöyle bir sorum olacak anakart ile işlemciye önem verip ortalama ekran kartı alıp onu sonra iyisiyle değiştirmek istiyorum. İyi güncel bir anakart almak istiyorum.
Oyun için.
Sims 4
Sims 3'ü high ayarlarda oynamak istiyorum.
GTA 5
Minecraft.
Güncel Windows 11 ile uyumlu bir sistem toplamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben ağustos ayında masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. 12000-10000 TL arasında toplama PC istiyorum. Monitor olmayacak yalnız, Samsung 2ms 75 Hz monitor kullanmaktayım. Uygun bir tavsiye almak istiyorum.
Şöyle bir sorum olacak anakart ile işlemciye önem verip ortalama ekran kartı alıp onu sonra iyisiyle değiştirmek istiyorum. İyi güncel bir anakart almak istiyorum.
Oyun için.
Sims 4
Sims 3'ü high ayarlarda oynamak istiyorum.
GTA 5
Minecraft.
Güncel Windows 11 ile uyumlu bir sistem toplamak istiyorum.

Hocam bu aralar pek indirimde olan sistemler yok eğer biraz daha önceden yazsaydınız PC hocasının 2060'lı bilgisayarını öneririm uygun fiyatlıydı belki şu an size önerebileceğim en iyi hazır sistem bu olabilir INTEL I5 11400F-SAPPHIRE RX6600 PULSE-GIGABYTE H510M-H-WD 500GB-XPG 16GB Uygun Fiyatları ile Tebilonda

Geri
Yukarı