12000 TL monitör dahil sistem toplama

Ahmet budak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay sonra oyun ve yayın odaklı PC toplucam, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben seçimimi Intel'den kullandım. Sistem bu şekilde oldu. Monitörle beraber 12000 TL.'yi biraz geçiyor ama kapatırsın diye düşünüyorum. Olmadı farklı monitör tavsiye ederiz. Umarım beğenmişsindir.
Ekran Alıntısı.2PNG.PNG

MONİTÖR: Asus ROG Swift PG248Q 24" 180Hz 1ms (HDMI+Display) Nvidia Fiyatı

Ben seçimimi Intel'den kullandım. Sistem bu şekilde oldu. Monitörle beraber 12000 TL.'yi biraz geçiyor ama kapatırsın diye düşünüyorum. Olmadı farklı monitör tavsiye ederiz. Umarım beğenmişsindir.
Eki Görüntüle 290357
MONİTÖR: Asus ROG Swift PG248Q 24" 180Hz 1ms (HDMI+Display) Nvidia Fiyatı[/QUOT çok
Eki Görüntüle 290357
MONİTÖR: Asus ROG Swift PG248Q 24" 180Hz 1ms (HDMI+Display) Nvidia Fiyatı
t
12 Nisan tarihinde yeni seri ekran kartlarının duyurulacağı sızdırıldı. Onları beklemenizi tavsiye ederim
Yorumunuzu dikkate alıcam, teşekkür ederim.

Evet bu sistem de olabilir. Ben özellikle monitör G-SYNC özellikli olsun istedim. Böyle bir sistem almışken. Ve bazı parçaların fiyatlarını yanlış yazmışsın. 168 TL ye HDD görünce şaşırdım zaten direk.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve o anakart da bence o sisteme olmamış. Onu daha iyi bir anakart yapabilirsin.

Evet bu sistem de olabilir. Ben özellikle monitör G-SYNC özellikli olsun istedim. Böyle bir sistem almışken. Ve bazı parçaların fiyatlarını yanlış yazmışsın. 168 TL ye HDD görünce şaşırdım zaten direk.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve o anakart da bence o sisteme olmamış. Onu daha iyi bir anakart yapabilirsin.

Fiyatlar yanlış değil toplama sihirbazı üzerinden satın alınır ise bu fiyatlar geçerli.. Anakarta yatırım yerine güzel bir kasa+power+sıvı soğutma sistemi üzerine gidilmiş bir sistem tabi farklı düşünceler ile anakarta ağırlık basılabilir..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı