12000 TL Sistem Toplama

Bütçe
12.000TL

HolyAshura

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Oyun oynamak için 12.000 TL civarında bir para ile monitör dahil ile sistem toplamak istiyorum. İtopya, Inventus gibi toplanmış sistem satan yerlere baktığımda istediklerim hep stokta olmuyor. Daha ucuz olabileceğini düşündüğüm için tek tek almayı planlıyorum fakat alabileceğim bir hazır sistem önerirseniz o da olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

İtopya vb. yerlerden hazır sistem almaya çalışın çünkü yapılan hazır sistemler bir kampanya için veya bir youtuber/twitcher için özel yapıldığından özel indirimlar vs. oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
400TL Aşarsan alabilirsin.
Öncelikle öneri icin teşekkür ederim fakat hem belirttiğim paraya monitör de dahil hem de bu sistemin fiyatı 13.350 olmuş.
İtopya vb. yerlerden hazır sistem almaya çalışın çünkü yapılan hazır sistemler bir kampanya için veya bir youtuber/twitcher için özel yapıldığından özel indirimlar vs. oluyor.
Ben de öyle yapmayı planlıyordum fakat çoğu stokta yok olarak gözüküyor.

Merhabalar,
Oyun oynamak için 12.000 TL civarında bir para ile monitör dahil ile sistem toplamak istiyorum. İtopya, ınventus gibi toplanmış sistem satan yerlere baktığımda istediklerim hep stokta olmuyor. Daha ucuz olabileceğini düşündüğüm için tek tek almayı planlıyorum fakat alabileceğim bir hazır sistem önerirseniz o da olur. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam (bence) RTX 3000, Ryzen 4000 ve Intel 11.nesil çıkına kadar bekleyin. Bir şey kaybetmezsiniz. Aksine kazanırsınız.

O parayla şimdi sistem toplama sakın, 3070 alacak paran olabilir bekle derim.
Dediğiniz gibi biraz baktım 3070 fiyatı nerdeyse 2070den ucuz gibi gözüküyor. Belki ben yanlış baktım fakat yakın olması bile mükemmel bir şey. Cevap veren herkese teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alarak RTX 3000 serisinin çıkmasını bekleyip sistem toplayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı