12000 TL sistem toplama

2X;

12,334 TL tutuyor. Anakart Vatan'da genelde geceleri sepette %10 indirimle 1600 TL civarına düşebiliyor.

Bütçen yeterse SSD olarak bunu alabilirsin:

Yukarıda atılan sistemde fena değil, alınabilir.
Hocam Sapphire Pulse RX 6600'ü 5900 TL'ye aldım hepsiburadadan. Şimdi kasa almayı düşünüyorum da sizin attığınızda PSU 80+ değil sanırım.

Hocam Sapphire Pulse RX 6600'ü 5900 TL'ye aldım hepsiburadadan. Şimdi kasa almayı düşünüyorum da sizin attığınızda PSU 80+ değil sanırım.
Hocam ekran kartını iptal edin. Bu sistemi alın:
Bu sistem yeni stoklara gelmiş sanırsam.

Hocam ekran kartını iptal edin. Bu sistemi alın:
Bu sistem yeni stoklara gelmiş sanırsam.
Hocam şansa bakın :D Şimdi iade ettim ama 8 iş günü içinde kartınıza geçecektir diyor :D

Hocam bu sistemin bu fiyata satılacağını bilseydim kesinlikle bu sistem önerirdim. Kusura bakmayın.
Estağfirullah hocam sıkıntı değil sizlik bir şey yok, çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Para işini hallettim sipariş geçiyorum şimdi. Sistem sağlam dimi sorun yok? Bir de site güvenilir mi?

Estağfirullah hocam sıkıntı değil sizlik bir şey yok, çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Para işini hallettim sipariş geçiyorum şimdi. Sistem sağlam dimi sorun yok? Bir de site güvenilir mi?
Site güvenilir. Evet sistemin parçaları güzel. Sadece PSU çok iyi sayılmaz ama idare eder. İşlemcinin fazla ısınmaması için isterseniz kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz.

Site güvenilir. Evet sistemin parçaları güzel. Sadece PSU çok iyi sayılmaz ama idare eder. İşlemcinin fazla ısınmaması için isterseniz kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz.
Hocam bütçem buna zor yetti bu ay :D Önümüzdeki ay düşünebilirim soğutucu almayı, i3 12100f ısınmıyor diyorlardı. Kasanın hava akışı mı kötü o yüzden mi önerdiniz?

Hocam bütçem buna zor yetti bu ay :D Önümüzdeki ay düşünebilirim soğutucu almayı, i3 12100f ısınmıyor diyorlardı. Kasanın hava akışı mı kötü o yüzden mi önerdiniz?
Kasanın mesh bir paneli olmadığından dolayı hava sirkülasyonu çokta iyi değil ama kasanın yanındaki camı söküp kullanırsanız kasa hava alır, sıcaklıklarda düşüş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı