12000 TL'ye Kadar Gaming Laptop Önerisi

izmir505

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz gibi RTX laptoplara entegre olmaya başladı, ben de üniversite öğrencisiyim. Bütçemiz 12.000 TL belki biraz üstü de olabilir. Sağlam canavar gibi bir laptop istiyorum. RTX2060 mı iyi, 2070 mi? Çoğu yerde alınabiliyorsa 2080 demişler ama onu açıkçası alamam. En ucuzları 15K, o yüzden i7 9. Nesil, 17.3 ekranlı, 16 GB RAM en az, 1TB harddisk veya 256 GB SSD'li şöyle oyun canavarı Monster almayı düşünüyorum. Ama Monster dışında varsa güzel laptoplar önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba laptop önerilerinde hep monster önerilmiş ama benim tavsiyem msi biraz daha pahalı olsada piyasada en iyi en az sıkıntı çekeceğin ve en uzun ömürlü bilgisayar msi dır

O fiyata monster marka önermem. Şöye bir bilgisayar varken gerçekten monster alman çok ama çok yazık olur. technopat tavsiyelerinde yer verilmiş bir PC.

ayrıca kesinlikle 17 inchten aşağı ekran boyutunda alma benim önerdiğimde 15 inchmiş şimdi farkettim. ekran boyutu gerçekten çok önemli.

Son düzenleme:
O fiyata monster marka önermem. Şöye bir bilgisayar varken gerçekten monster alman çok ama çok yazık olur. technopat tavsiyelerinde yer verilmiş bir PC.

ayrıca kesinlikle 17 inchten aşağı ekran boyutunda alma benim önerdiğimde 15 inchmiş şimdi farkettim. ekran boyutu gerçekten çok önemli.
Aynen dostum bende öyle düşünüyorum.

Geçen hafta Hepsiburada indirimlerinde bu model 12K seviyeside satılıyordu. Bir sonraki indirimde aynı fiyata alırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı