1200TL İle 7.1 Kulaklık Önerisi

Bray Yaldz

Hectopat
Daha fazla  
Ben 7.1 ses veren bir kulaklık istiyorum, bazıları sanal 7.1 onlardan değil. Hem ses kalitesi iyi hem mikrofonu iyi olan bir kulaklık önerir misiniz?

SteelSeries Arctis 7. Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, eğer bozulacak olursa bundan sonrakileri de aynısından almaya devam edecek kadar beğendim.

Bence G933 her türlü her konsol ile birliktede kullabılabiliyor hemde servis kalitesi güzel, kulağa iyi oturuyor temizlemesi vb. Makine hallediyor birşey yapmana gerek kalmıyor. Bence asıl önemli olanı teknik destek servisi en ufak bir arızada online destekle hemen cevap veriyorlar ya da servise götürürsen en kısa sürede tamir ediyorlar.

Asusun kulaklığını beğendim ama Türkiyede bulabileceğim bir yer yokmu ? SteelSeries kulaklığıda nereden aldınız acaba ? Razer tiamat için ses kartı lazım diyorlar daha iyi bir ses deneyimi için. G933 gerçek çevresel 7.1 mi sanal 7.1 mi ?

Asusun kulaklığını beğendim ama Türkiyede bulabileceğim bir yer yokmu ? SteelSeries kulaklığıda nereden aldınız acaba ? Razer tiamat için ses kartı lazım diyorlar daha iyi bir ses deneyimi için. G933 gerçek çevresel 7.1 mi sanal 7.1 mi ?
Razer tiamat 7.1 de en iyi deneyim için iyi bir ses kartı kullanman gerekli ancak anakart arkasındaki ses portlarından da bağlantı yapabilirsin. Logitech g933 da 40'mm lik tek sürücü kullanılıyor, yani sanal surround desteği var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı