120GB HyperX Fury 3D SSD alınır mı?

ben daha yeni aldım 240 gb modelini şuan biraz yazma oranları düşük ama 2 haftada 40 tane program 10 u oyun 2-3 adobe uygulaması falan yazma hızı oldukça düştü burada ağır kullanım testi gibi bişi olsun yinede hdd den hızlı görsel şöylye::
diskmark.png

%60 dolu diyebilirim bence çok iyi benim gibi hor kullanan biri için yeterli düzeyde ama sizin benim gibi hor kullanmayacağınızı düşünüyorum yukarıdaki 1gb testidir

SSD gayet güzel de 120 GB 200 TL üstü vermek pek mantıklı gelmiyor. F/P'den çıkıyor.

264 TL'ye Kingston A400 240 GB öneririm: Kingston A400 Serisi Sa400s37/240g 2.5" 240 Gb Sata 3 Ssd - n11.com

Maalesef 200 TL'den aşağı fiyata 120 gb ssd yok. Ben sadece Windows 10 kuracağım ve belki CS GO yüklerim o kadar.
ben daha yeni aldım 240 gb modelini şuan biraz yazma oranları düşük ama 2 haftada 40 tane program 10 u oyun 2-3 adobe uygulaması falan yazma hızı oldukça düştü burada ağır kullanım testi gibi bişi olsun yinede hdd den hızlı görsel şöylye::Eki Görüntüle 534481
%60 dolu diyebilirim bence çok iyi benim gibi hor kullanan biri için yeterli düzeyde ama sizin benim gibi hor kullanmayacağınızı düşünüyorum yukarıdaki 1gb testidir

Siz baya aktif kullanıyorsunuz cihazı ömrü uzun olur umarım. Ben normal bir kullanıcı olacağım gibi duruyor. Marka ve yorumlar bu cihaza yöneltti, teşekkür ederim.

ben daha yeni aldım 240 gb modelini şuan biraz yazma oranları düşük ama 2 haftada 40 tane program 10 u oyun 2-3 adobe uygulaması falan yazma hızı oldukça düştü burada ağır kullanım testi gibi bişi olsun yinede hdd den hızlı görsel şöylye::Eki Görüntüle 534481
Yazma hızınız garip bir şekilde çok düşük. Bilgisayarı yeniden başlatıp, hiç uygulama çalışmazken deneyip sonuçları karşılaştırın. Böyle olmaması lazım.

Yazma hızınız garip bir şekilde çok düşük. Bilgisayarı yeniden başlatıp, hiç uygulama çalışmazken deneyip sonuçları karşılaştırın. Böyle olmaması lazım.

Ek Açıklama 2020-04-13 022619.png

Şimdi kapattım açtıktan 10 20 saniye sonra yaptım şimdi de karışık okumasında sorun var değerler normal mi sizce
çok fazla video var program ve oyun sayısı 40 a yakın video editliyorum sorun olmıyor ama düşük olması biraz canımı sıkmadı değil

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı