120mm Fan önerisi

halil SALCAN

Kilopat
Daha fazla  

Kasa budur arkadaşlar 2 stok fan önde var üstü delikli bir yapıya sahip ekstra 3 fan daha takabilme imkanım var 2 marka fan var şu an aklımda hava akımı ve dönüş hızı ort değerde olacağını düşünüyorum. Sizlerden önerilerinizi bekliyorum 3 adet alacağım toplamda 200 TL maksimum verebilirim.

Kasa budur arkadaşlar 2 stok fan önde var üstü delikli bir yapıya sahip ekstra 3 fan daha takabilme imkanım var 2 marka fan var şu an aklımda hava akımı ve dönüş hızı ort değerde olacağını düşünüyorum. Sizlerden önerilerinizi bekliyorum 3 adet alacağım toplamda 200 TL maksimum verebilirim.

Arkadaşımda var. PWM desteği var anakarttan kontrol ediliyor RGB alacağım diye Rampage gibi markalara yönelmeyin.

Rampage markalı PSU almak bilgisayarı çöpe atmak demektir.
Not: Ben de kasa ile beraber fan alacağınız sandım, raporlayın beni :D

Rampage markalı PSU almak bilgisayarı çöpe atmak demektir.
Not: Ben de kasa ile beraber fan alacağınız sandım, raporlayın beni :D

Yok ya fan normal egzoz falan tepe fan yapacağım da. 120 mm orta bütçe de yeterli diye düşünüyorum fanlara fazla para vermek değer mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı