120mm fan önerisi

Laylaylom

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Kasama 3 adet fan almak istiyorum 1'ini egzoz fan 2'sini de kasanın üst tarafına takacağım fazla sesli çalışmayan aman 0 ses olsun diye takıntım yok olur illaki ama yüksek olmasın yani anladınız siz bir de performans ürünü olsun RGB olması önemli benim için önerilerinizi bekliyorum bir de anakartımda RGB ve ARGB destegi bulunmamakta(B550M-K) fanların pinlere takınca fan ve RGB'si çalışır mı yoksa kasamda ARGB kontrolcüsü var ona bir kablo aracılığıyla bağlamam mı gerek yardımcı olabilecek var mı?

Daha geçen benzer konu açtım,
Bu fanların kutulusu 116, kutusuzu(attığım link) 101 lira, ben 4 tane kutusuz aldım. Daha fanlar elime geçmedi ama fanlar hakkında kötü bir yorum görmedim desem yeridir.

Daha geçen benzer konu açtım,
Bu fanların kutulusu 116, kutusuzu(attığım link) 101 lira, ben 4 tane kutusuz aldım. Daha fanlar elime geçmedi ama fanlar hakkında kötü bir yorum görmedim desem yeridir.
Daha yeni amazon tr yorumlarına baktım olumsuz yorumlar vardı

Daha yeni Amazon TR yorumlarına baktım olumsuz yorumlar vardı

Çizik geldi vs. gibi yorumlar zaten fan ile ilgili değil satıcı ile ilgili. Ses ile ilgili yorumlar ise gayet normal yani diğer fanlar 60 CFM de sessiz çalışıyor bu 94 CFM de sesli çalışıyor bunu da 60 CFM olacak şekilde çalıştırırsan bu da sessiz oluyor.

Çizik geldi vs. gibi yorumlar zaten fan ile ilgili değil satıcı ile ilgili. Ses ile ilgili yorumlar ise gayet normal yani diğer fanlar 60 CFM de sessiz çalışıyor bu 94 CFM de sesli çalışıyor bunu da 60 CFM olacak şekilde çalıştırırsan bu da sessiz oluyor.
Verdim siparişi hadi hayırlısı

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-10-03-16-29-08-572_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2021-10-03-16-29-08-572_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı