120mm Kasa fan tavsiyesi

Canyou

Decapat
Daha fazla  
Anakart
Asus prime h310m r.r2.0
Iyi günler. Bilgisayarımın kasa fanları artık çok ses yapıyor ve değiştireceğim. Sizden kasa fan seti önerisi almak istiyorum. Kasamın fan uyumluluğu 120mm anakartım RGB desteklemiyor ama kontrolcülü olursa olabilir mi ve mümkünse RGB fan olabilir mi? Kasamda System fan girisi var 1 tane bilginjz olsun merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim dedığıniz modelı sipariş verdim.
Ama siz hangi modeli önerirsiniz cf8 pro mu cf11 mj
CF11 kullanmıştım sessiz ve hava akışı güzeldi. Bunu da pahalı diye almamıştım o zaman ama bu şu an CF11'den daha ucuz:

CF11 kullanmıştım sessiz ve hava akışı güzeldi. Bunu da pahalı diye almamıştım o zaman ama bu şu an CF11'den daha ucuz:

Hocam benim kasam siyam bunlar beyaz siyah olan bir öneriniz varmı

Hocam benim kasam siyam bunlar beyaz siyah olan bir öneriniz varmı

Son düzenleme:
Teşekkür ederim dedığıniz modelı sipariş verdim.
Ama siz hangi modeli önerirsiniz cf8 pro mu cf11 mj

Ben CF11 kullandım ve güzeldi ama CF8 almak istemiştim daha parlak olduğu için. Özellikleri hemen hemen aynı, hiç fark etmez. CF8'in görüntüsü bence daha güzel. CF11 için HB'de yorum bırakmıştım, bakabilirsiniz:

Bu da kasa içindeki görüntüsü (üst ve arkada egzoz fan olarak kullanmıştım, işlemci soğutucu almak için satmıştım):

1641665001316.png

1641665074792.png

Ses konusunda nasıl cf11pro
Bide yanında gelen kontrolcüyü pwm girişine takıp pwm olarak kullanabiliyor muyuz system fan bölümüne
Ben CF11 kullandım ve güzeldi ama CF8 almak istemiştim daha parlak olduğu için. Özellikleri hemen hemen aynı, hiç fark etmez. CF8'in görüntüsü bence daha güzel. CF11 için HB'de yorum bırakmıştım, bakabilirsiniz:

Bu da kasa içindeki görüntüsü (üst ve arkada egzoz fan olarak kullanmıştım, işlemci soğutucu almak için satmıştım):

Eki Görüntüle 1264648
Eki Görüntüle 1264649
Bide yanında gelen kontrolcüyü pwm girişine takıp pwm olarak kullanabiliyor muyuz system fan bölümüne

Son düzenleme:

Öcelikle PWM değil. 2 hız modu var. 1100 RPM ve daha düşük bir RPM'de 2 modu var. Ben hep hızlı modda yani 1100 RPM'de kullanmıştım çünkü yavaş moda alınca tıngır tıngır ses çıkarıyordu. Hızlı modda kullanırken de sesinden hiç rahatsız olmadım.

Olumsuz yorum yok, güzel gibi duruyor. Az daha koyabilirseniz bu da güzel olabilir:

Yeni konular

Geri
Yukarı