120x60 cm masa mı? 140x60 cm masa mı?

BVoicer

Femtopat
Daha fazla  
Allah aşkına yardım edin 120 cm ve 140 cm arasında git gel yapmaktan masa alamıyorum çıldıracağım. 23.8 inç monitörüm var kasada 25 cm derinlikte kasayı masanın üstüne koyacağım ama 120 cm alırsam çok mu sıkışırım diye düşünmeden edemiyorum 140 Cm'de çok büyük geliyor gibi... Ayrıca bütçemin yettiği 120 cm de raf var 140 cm de raf yok düz masa gönlüm raflıdan yana ama dediğim gibi 120 yeter mi sıkış tepiş olur muyum kullananlar bir aydınlatsın lütfen. Teşekkürler.

Allah aşkına yardım edin 120 cm ve 140 cm arasında git gel yapmaktan masa alamıyorum çıldıracağım. 23.8 inç monitörüm var kasada 25 cm derinlikte kasayı masanın üstüne koyacağım ama 120 cm alırsam çok mu sıkışırım diye düşünmeden edemiyorum 140 Cm'de çok büyük geliyor gibi... Ayrıca bütçemin yettiği 120 cm de raf var 140 cm de raf yok düz masa gönlüm raflıdan yana ama dediğim gibi 120 yeter mi sıkış tepiş olur muyum kullananlar bir aydınlatsın lütfen. Teşekkürler.

Yerin varsa 140 al derim.

Ya rafı ya da büyüklüğü seçiceksiniz, ben olsam 120 cm alır kasayı yere koyardım.

Bak 120 cm masa;

masa.jpg

140 cm alın mutlaka, raf falan çok gerekli değil, masa imkan varsa olabildiğince geniş olmalı.

Merhaba hocam bu masayı nereden bulabilirim veya aynısı değil de aynı ölçülerini marangoza yaptırabilir miyim acaba.
Merhaba hocam. IKEA Malm 140x65cm olan modelidir. IKEA'da halen satılmakta. Artık marangozlar da yer yer çok pahalıya geliyor. Ekstra ayak alıp montajlamanız gerekiyor ve bu neredeyse aynı fiyata mal oluyor hazır olanlarla.

Halen ilk günkü gibi kullanıyorum. Sağlam ve güzel, sallanmayan bir masadır.

04-1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı