Kredi puanı olmadan kredi çekilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akbank ve Enpara internetten başvurduğun anda veriyorlar. Maaşını hangi banka üstünden alıyorsan kredi menüsünü bir kurcala.

Son olarak, mesai saatinde başvurmam şart mı yoksa şimdi başvursam sabaha sonuç alır mıyım?

Kredi puanı yoksa çok ama çok büyük ihtimalle kimse size kredi vermez. Belki çok düşük bir ihtimal de olsa mağazalarla anlaşmalı bankalar verir diyeceğim ama onların da kolay kredi verme dönemi geçti.

Düşük limitli bir kredi kartı alın ve oradan harcayıp borcunu düzenli kapatın. Birkaç ay içinde kredi puanınız iyi bir noktadan başlar.

Kredi puanı yoksa çok ama çok büyük ihtimalle kimse size kredi vermez. Belki çok düşük bir ihtimal de olsa mağazalarla anlaşmalı bankalar verir diyeceğim ama onların da kolay kredi verme dönemi geçti.

Düşük limitli bir kredi kartı alın ve oradan harcayıp borcunu düzenli kapatın. Birkaç ay içinde kredi puanınız iyi bir noktadan başlar.

Hocam bana 2 gün içerisinde lazım sağ olun yine de.

5000 TL çok para değil. Kredi kartı alabilirseniz (taksitli) nakit avans da çekebilirsiniz.

Bu arada 5000 TL için ek hesap başvurusunda da bulunabilirsiniz maaş aldığınız bankadan. Büyük ihtimalle güzel bir limit verirler. Kredi kartı aktif edilene kadar kart hiçbir şekilde kullanılamadığından iki güne nakit avans zor yetişir.

Maaş aldığınız banka bir ihtimal ihtiyaç kredisi de verebilir.

5000 TL çok para değil. Kredi kartı alabilirseniz (taksitli) nakit avans da çekebilirsiniz.

Bu arada 5000 TL için ek hesap başvurusunda da bulunabilirsiniz maaş aldığınız bankadan. Büyük ihtimalle güzel bir limit verirler. Kredi kartı aktif edilene kadar kart hiçbir şekilde kullanılamadığından iki güne nakit avans zor yetişir.

Maaş aldığınız banka bir ihtimal ihtiyaç kredisi de verebilir.

Sağ olun hocam. Maaşı bankadan değil, elden alıyorum. Çalıştığım kurum büyük bir yer değil. Enpara direkt reddetti, bilmiyorum nedendir. Başka bir çare arıyorum.

Kredi puanınız yoksa direkt reddedilebiliyor çünkü o durumda onaya gitmiyor, sistem değerlendiriyor. Öyle olduğu için bir banka şubesine gidip genel müdürlüklerine göndermeniz gerekiyor başvurunuzu.

Elden maaş aldığınız için sigortada ödenen tutarı gelir olarak gösterebilirsiniz gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı