125 CC supersport motor tavsiyesi

Anubisius

Femtopat
Daha fazla  
A1 ehliyet alacağım. Motor tavsiyesi istiyorum. Bütçe 70 bin aklımda drift L, RKS 125r, TNT 125 ve tvs Raider125 var şık görünsün fazla hız yapmayacağım zaten. Naked motor istemiyorum. Boyum biraz kısa.

Bende ilk ehliyet aldığımda 125CC ile başlamıştım. GSX R125 almıştım. Şu an piyasasını pek bilmiyorum ama bence 125CC'nin en iyilerinden. Başlangıç için çok ideal. Bu arada söylediğin modellerin hiçbiri supersport değil.

Son düzenleme:
Drift l önermem. Dijital göstergeleri bozuk oluyor genelde.

-2000 devir 😂 nasıl bir beyin koydularsa gösterge bile bozuluyor beyindendi herhalde o gösterge bozulması.

Bende ilk ehliyet aldığımda 125CC ile başlamıştım. GSX R125 almıştım. Şu an piyasasını pek bilmiyorum ama bence 125CC'nin en iyilerinden. Başlangıç için çok ideal. Bu arada söylediğin modellerin hiçbiri supersport değil.
şu an aklımda olanları söyledim zaten, supersportlar aşşırı pahalı duruma göre alacağım aklımda olanlar bunlar güzel gözüksün yeterli.

Yazdığın motorlardan hiçbirisi supersport değil. Naked tarzı motorlar hepsi.
aklımda olan motorları yazdım ayriyetten supersport tarzı motorlara bakıyorum ufak bi yanlışlık olmuş teşekkür ederim.

CBR 125 genel olarak en iyi 125'lik rahat, oturuşu rahatsız etmiyor, az yakıyor, sorun çıkarmıyor, şeklide 10 numara almamak için hiçbir sebep yok.

Geri
Yukarı