12500 TL oyun laptop tavsiyesi

MSI yapıyor GameGaraj'da logo basıyor, daha neyi inkâr ediyorsunuz anlayamadım. Her modeli öyle değil ama bu modeli öyle diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin @Dark Lord of the Sith hocam.

Vallahi bilmiyorum, kaynak gösterebilirseniz iyi olur. MSI kasaları ile bir benzerliğini görmedim ayrıca MSI'ın çıkıpta GameGaraj a direkt kendi üretim tesislerinden kasa vereceğini pek sanmıyorum sonuçta rekabet içindeler.

MSI yapıyor GameGaraj’da logo basıyor, daha neyi inkâr ediyorsunuz anlayamadım. Her modeli öyle değil ama bu modeli öyle diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin @Dark Lord of the Sith hocam.
Doğrudur hocam,
Fenix 10TN-144
1616270431741.png

GL65 Leopard,
1616270444712.png

Tracer 7T-144=GF65 Thin
Fotoğrafları yanlış olduğu için fotoğraf atmıyorum.

Tracer XL 7T-144,
1616270552905.png

GF75 Thin,
1616270565915.png

😂 Msi kasasını zaten hayrına vermez. Game garaj ücretini öder ve kendi logosunu basar. Aradaki fiyat farkları ise anakart vs marka farkıdır.
Aklınızdan çıkmasın marka bedeli diye bir şey vardır.
Örneğin kasası, anakart ve bileşenleri tamamen aynı olan iki pc düşün biri x marka biri Msi tabii Msi pahalı olacak çünkü kendini kanıtlamıştır.

MSI kalitesi olsaydı o fiyata vermezdiler emin ol, ekran kartı kıtlığında kimin ne olduğunu çok rahat anlayabiliyoruz. RTX 2060 ı 10 binden satışa koyan adam bunlar. Amazondan 6000TL'ye 3070 aldım bugün gir bak gamegaraj ne kadara satıyor ucuza falan sattıkları yok bir şeyi normal fiyatından satıyorlar böyle fırsat durumunda hemen fiyatları uçuruyorlar.
Hocam Gamegaraj'ı yaklaşık 2-3 aydır araştırıp inceliyorum, adamlar için dolar düşünce düşürüyorlar, artınca arttırıyorlar yorumunu okudum ve bunu bizzat Fenix modelinde gözlemledim. Türkiye'deki genel olarak diğerleri gibi 3 artınca 10 arttırmıyorlar.

Geri
Yukarı