₺13.000 bütçeli laptop tavsiyesi

Amiidamaru

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba,

En fazla ₺13.000 bütçe mevcut. Dizüstü bilgisayara ihtiyacımız var. Olmazsa olmaz özellikleri aşağıda yazdım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanım amacı dizi film izlemek, internette gezinmek, ödev ve sunum hazırlamak.
En az 500GB SSD kapasitesi.
En az 8GB RAM kapasitesi. İhtiyaç halinde sonrada çift kanal yapılarak 16GB'a yükseltilebilmesi.
En az 1920x1080 çözünürlük.
Marka olarak ASUS, DELL, Lenovo, Monster ve Acer tercih ediyoruz. Diğer markalardan ürün tavsiye etmemenizi rica ederim.
En fazla 1 nesil eski işlemciye sahip olması. Yani güncel bir cihaz istiyoruz.

Merhaba,

En fazla ₺13.000 bütçe mevcut. Dizüstü bilgisayara ihtiyacımız var. Olmazsa olmaz özellikleri aşağıda yazdım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanım amacı dizi film izlemek, internette gezinmek, ödev ve sunum hazırlamak.
En az 8GB RAM kapasitesi. İhtiyaç halinde sonrada çift kanal yapılarak 16GB'a yükseltilebilmesi.
Marka olarak ASUS, DELL, Lenovo, Monster ve Acer tercih ediyoruz. Diğer markalardan ürün tavsiye etmemenizi rica ederim.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82h8034etx-pm-HBC00003VYB23 daha iyi öneriler gelebilir fakat bu işinizi görür gibi.

Teşekkür ederim listeme aldım hocam.

Erdi Özüağ linkteki bilgisayarı epey övmüştü videosunda. Sizce o fiyatlarda daha iyisi var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba,

En az 8 GB RAM kapasitesi. İhtiyaç halinde sonra da çift kanal yapılarak 16 GB'a yükseltilebilmesi.
Marka olarak ASUS, Dell, Lenovo, Monster ve Acer tercih ediyoruz. Diğer markalardan ürün tavsiye etmemenizi rica ederim.

Keşke biraz daha bütçen olsaydı, ben bu laptopu aldım şu an kargo da. Fırsat: Acer Aspire 7 A715-51G dizüstü bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240p, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce NVIDIA RTX 3050 harici 4 GB ekran kartı, FreeDOS, siyah Amazon.com.tr

Keşke biraz daha bütçen olsaydı, ben bu laptopu aldım şu an kargo da. Fırsat: Acer Aspire 7 A715-51G dizüstü bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240p, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce NVIDIA RTX 3050 harici 4 GB ekran kartı, FreeDOS, siyah Amazon.com.tr

Fırsat: Lenovo Ideapad 5 dizüstü bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 7 5700U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, ıntegrated AMD Radeon Graphics, FreeDOS, 82LN00XATX https://www.amazon.com.tr/dp/B0BL7S9765?ref_=cm_sw_r_apann_dp_J12BPSZQ7SRB6WWXDZP7

ASUS M1502IA-EJ144 Ryzen 7 4800H 16 GB 512 GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Amazon.com.tr

Bunlar senin için bulduğum laptoplar.

Son düzenleme:
14" isterseniz buna da bakabilirsiniz bence, işlemci olarak çok daha iyi:

Merhaba,

Oyun da oynayacağım diyorsanız en iyisi @bilalcangul1 'in ilk attığı güzel olur. Onun dışında buna da bir bakabilirsiniz. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...a5tx-pm-HBC000044GKQT?magaza=BOZDAN Teknoloji

SSD'den kısılıp ekran kartına ağırlık verilmiş. Hafızadan taviz vermek istersen:

Geri
Yukarı