13.000₺ telefon tavsiyesi

Hocam zaten oyun oynamayacağım. Arada hocaların attığı ders PDF dosyalarına bakacağım, bir de arama için kullanacağım. Bu bütçeye daha iyisi var mıdır?

Hiç Snapdragon kullanmadım ama MediaTek iyi iş çıkartını düşünüyorum ki Redmi Note 8 Pro ile kendini ispatlamıştır. Benim önerim Redmi Note 12 Pro'ya da bir Samsung marka model kullanmanız.

Ben bu işlemci konusunda kararsızım. Şimdiye kadar deneyimlediğim cihazlarda SD olanlar uzun süre performansını korudu, Exynos olanlar hep söndü. Mediatek işlemciler uzun süee için nasıldır?

6-8 yıl güzel hedef ama inandırıcı değil yani telefonu hiç değişmezseniz 6-8 değil 10 yıl gider temiz kullanırsanız. Ama ileride illahi değişirsiniz.

Sorunuza gelecek olursak ikinci el S21FE alabilirsin. Onun yanında A54 veya ikinci el Xiaomi 13T alabilirsin.
Exynos 1380'li cihaz öneriyorsun ve bana snapdragon 870'li bir cihaz önerdiğim için yanlışsın mı diyorsun ? Başka forumlarda trolle insanları.

Şuan Poco F4 almayı düşünüyorum. Oyun oynamayacağım, beni uzun süre (6-8 yıl) götürsün yeter. Tercihim Snapdragon işlemcili olsun mümkünse. Önerilerinizi bekliyorum.
A34-A54 bakabilirsin güncelleme gibi.

Exynos 1380'li cihaz öneriyorsun ve bana Snapdragon 870'li bir cihaz önerdiğim için yanlış mi diyorsun? Başka forumlarda trolle insanları.

Karşı karşıya gelemeyecek cihazlardan bahsediyoruz. Konu sahibi sadece sosyal medya için uzun ömürlü telefon istiyor. 13T modelini ikinci el alırsa asla şarj, kamera için endişelenmesine gerek kalmayacak ve günümüzdeki birçok oyunu kasma, donma olmadan açabiliyor.

1709230912116.png

İşlemcisi sırf iyi diye birçok özellikten vazgeçilmez.

Karşı karşıya gelemeyecek cihazlardan bahsediyoruz. Konu sahibi sadece sosyal medya için uzun ömürlü telefon istiyor. 13T modelini ikinci el alırsa asla şarj, kamera için endişelenmesine gerek kalmayacak ve günümüzdeki birçok oyunu kasma, donma olmadan açabiliyor.

Eki Görüntüle 2129317

Hocam atılan linkte sıfırı 24.7k olan bir telefonun 13.5k fiyatından satılması anormal geldi. Sözde orijinalmiş. Pek güvenemedim.

Ben bu işlemci konusunda kararsızım. Şimdiye kadar deneyimlediğim cihazlarda SD olanlar uzun süre performansını korudu, Exynos olanlar hep söndü. MediaTek işlemciler uzun süee için nasıldır?

Ben uzun süre kullandım Note 8 Pro da. Hiç performans ya da pil konusunda düşüş hissetmedim. Telefonun ekranı kırıldığı için değiştirmek zorunda kaldım yoksa hala kullanacağım bir telefondu kendisi.

Karşı karşıya gelemeyecek cihazlardan bahsediyoruz. Konu sahibi sadece sosyal medya için uzun ömürlü telefon istiyor. 13T modelini ikinci el alırsa asla şarj, kamera için endişelenmesine gerek kalmayacak.

Eki Görüntüle 2129317

Senin attığın linkteki cihazlar yurtdışı kardeşim konu sahibi yurtdışı istemiyorum diyor. Ayrıca sen A54 gibi bir cihazı da Poco f4 varken önermedin mi az önce ?

Geri
Yukarı