13.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

Bütçe
13.000
Anladım hocam bu kasa kaliteleri v modellerine gore değişiyor galiba. Ben şu an v19.3 kullanıyorum. Memnunum.

Evet hocam dediğiniz gibi, sizdeki seri bu sene v19.7 olarak satıldı. Monster'daki en kaliteli en düzgün seri, şikayet sayısıda az eğer üretimi devam etseydi muhtemelen bu konuya linkini bırakırdım:)

Herkesten çok çok özür dilerim, bu konuyu birçok kez açtım ama artık şu anki bilgisayarımın kasası ısınmadan erimeye başladı. Ben de babamı ikna ettim ve yakın zamanda bir laptop alacağım. Düşündüklerim bunlar, sizce hangisini almalıyım ve başka öneriniz var mı?

Not: GameGaraj önermeyin ve neden istemiyorsun yazmayın.

Benim tercihim ASUS'tan yana, siz ne dersiniz?
Hocam attığınız beyaz Asus iyiymiş bence onu alın. Hem özel seri daha beyazını bulamazsınız.

GameGaraj 3060 modellerini piyasaya sürmüş, bütçeniz tam olarak yetiyor 17 inç olanına.
Hocam gamegaraj güvenilir midir ? 10750 koyulmuş ama 10870 daha iyi olurdu bence. Darboğaz yaşatır mı ?

Ne düşünürsünüz bilmiyorum ama Monster da 3060'lı laptop 12500 TL. Bana kalsa içi dışından daha önemli fakat sizin tercihiniz doğrusu ben linki bırakayım:

O modeli alıp sorun yaşayanlar çok fazla malzeme kalitesi oldukça düşük alınmaz.

GameGaraj 3060 modellerini piyasaya sürmüş, bütçeniz tam olarak yetiyor 17 inç olanına.
Hocam Thin serisi ince olduğu için ısınıyor denmişti. Bu 17.3" olduğu için ısınması nasıl olur? 90-95 dereceyi çok geçer mi?

Geri
Yukarı