13.000 TL laptop önerisi

Bence Samsung RAM falan takmalarındansa ikisini çıkarıp HyperX 2x8 yapmak çok iyi olur.

Yapabiliyorlarsa onu yapsınlar zaten en iyisi :D ama 1x8 mi 2x4 mü bence 1x8 en azından biraz daha cepten az para çıkar.

Hocam R7 5800h var omende. İşlemciden büyük bir farkla başlıyor zaten. Üstüne üstlük hp ve game garaj farkı olur yazılımda :)
Yapabiliyorlarsa onu yapsınlar zaten en iyisi :D ama 1x8 mi 2x4 mü bence 1x8 en azından biraz daha cepten az para çıkar.

2x4 yazdığı için dedim ben de zaten :) Buradan herkes özelliklere bakabilir.

Son düzenleme:
Hocam R7 5800h var omende. İşlemciden büyük bir farkla başlıyor zaten. Üstüne üstlük hp ve game garaj farkı olur yazılımda :)

2x4 yazdığı için dedim ben de zaten :) Buradan herkes özelliklere bakabilir.

Ekran kartı ve chipset gibi sürücüleri de buradan indirirsiniz. Omen Gaming Hub da buradan indiriliyor gibi gözüküyor. Fan ayarları gibi özelleştirmeler için önemli.
Çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.
Hocam şöyle bir şey var ama. Ben OMEN 15.6 inch Gaming Laptop PC 15-ek1000 için olan sürücülerin linkini atmışım. 15-en1000'e baktım fakat sürücüleri bulamadım. Eminim otomatik arama ile laptopu bulup sizi yönlendirir fakat küçük bir bilgi olsun.

Ram için arkayı açmanın garantiyi sıkıntıya sokup sokmadığını da araştırırsanız iyi olur. Desteğe de sorabilirsiniz tabi. Ne olur ne olmaz. Asus'ta öyle bir sıkıntı yok fakat hp'leri ve diğer markaları bilemiyorum.
Şimdi hatırladım 17.3 bir çanta alacaktım. Marka HP Omen :D Eşleşsin istersen bakabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı