BlackShark V2 SE kronik sorunu var mı?

Riscrane

Centipat
Daha fazla  
Şu an aktif olarak Cloud 2 kullanmaktayım. Oyun kısmı güzel ama eskiden kullandığım Razer Kraken'e göre müzik kalitesi hiç hoşuma gitmiyor. BlackShark V2 kulaklığı ise en son arkadaşım kullandı(bende baktım sesler çok hoştu) ama belli bir süre sonra seslerde sağ sol dengesizleşiyor diyor. Sol taraf daha baskın oluyormuş. Forumda da biraz baktım, bir sürü konu var bu sorundan kaynaklı. Kullanan arkadaşlar, sizde de var mı bu sorun?

Eğer sorun yoksa burada uygun fiyata buldum almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 aya yakındır kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım. Mikrofon ve ses kalitesi olarak beni fazlasıyla tatmin etti. Corsair HS80 kulaklığıyla çok karşılaştırıldığını gördüm. Alternatif olarak ona da bakabilirsiniz.

Şu an aktif olarak Cloud 2 kullanmaktayım. Oyun kısmı güzel ama eskiden kullandığım Razer Kraken'e göre müzik kalitesi hiç hoşuma gitmiyor. BlackShark V2 kulaklığı ise en son arkadaşım kullandı(bende baktım sesler çok hoştu) ama belli bir süre sonra seslerde sağ sol dengesizleşiyor diyor. Sol taraf daha baskın oluyormuş. Forumda da biraz baktım, bir sürü konu var bu sorundan kaynaklı. Kullanan arkadaşlar, sizde de var mı bu sorun?

Eğer sorun yoksa burada uygun fiyata buldum almayı düşünüyorum.

Bende almayı düşünüyorum aynı modeli ancak kararsızım bu model ile CORSAIR HS55 Surround USB Dolby Audio 7.1 Siyah Kablosuz Gaming Kulaklık (CA-9011280-EU)

6 aya yakındır kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım. Mikrofon ve ses kalitesi olarak beni fazlasıyla tatmin etti. Corsair HS80 kulaklığıyla çok karşılaştırıldığını gördüm. Alternatif olarak ona da bakabilirsiniz.

V2 Biraz daha konforlu ondan kaynaklı HS80 pek ilgimi çekmemişti bilgi için teşekkürler

Kafanız büyükse HS80 önermem harici sesi falan çok güzel. Mikrofonu Discord da arka plandaki sesleri almasa daha güzel olur

Konforu biraz korkutuyor çünkü bir kere öyle sorun yaşamıştım teşekkürler

Pedleri rahat uzun kullanımda rahatsız etmiyor ama gözlük takıyorsanız 2 saat sonra ağrıyor

Gözlük takmıyorum ama V2'yi deneyebildiğim için benim kafama tam uymuştu bir de Cloud 2'ye göre de daha rahat gelmişti ki Cloud 2 de bayağı rahat bir kulaklıktır o yüzden Corsair'a biraz daha mesafeli yaklaşıyorum :)

Gözlük takmıyorum ama V2'yi deneyebildiğim için benim kafama tam uymuştu bir de Cloud 2'ye göre de daha rahat gelmişti ki Cloud 2 de bayağı rahat bir kulaklıktır o yüzden Corsair'a biraz daha mesafeli yaklaşıyorum :)
Cloud2 yi bende denedim rahattı ama hs80den daha ağır geldi bana. Siz öncedende deneyip memnun kaldıysanız bildiğiniz ürünü almanız daha iyi olur

Yeni konular

Geri
Yukarı