13.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
13.000
Garantisi ne olacağı belli değil lütfen önermeyin.
Nasıl belli değil? 18 senelik bir firma. Türkiye'de çoğu ürünün distribütörlüğünü yapıyor. Sırf Asus, MSI diye onca parayı daha düşük bir cihaza vermeyin ki Fenix zaten MSI üretimi.

Nasıl belli değil? 18 senelik bir firma. Türkiye'de çoğu ürünün distribütörlüğünü yapıyor. Sırf Asus, MSI diye onca parayı daha düşük bir cihaza vermeyin ki Fenix zaten MSI üretimi.
Yani dostum, adamın bir bildiği var. İstemiyormuş. Kendisi bilir 🙂

Nasıl belli değil? 18 senelik bir firma. Türkiye'de çoğu ürünün distribütörlüğünü yapıyor. Sırf ASUS, MSI diye onca parayı daha düşük bir cihaza vermeyin ki fenix zaten MSI üretimi.

Hocam istemiyorum ısrar etmeyin ve lütfen GameGaraj konusunu kapatın.

Cebinizden 10 binin üzerinde para çıkıyor, alacağınız laptopu bir zahmet özenle seçin. Monster'in servis hizmeti, garantisi cartı curtu olabilir. Önemli olan zaten cihazın servislik olmaması değil mi? Her neyse, güzel önerilerim var.

1) Hem fiyatına göre hem de bütçenize göre en iyi önerilerden birincisi: ASUS ROG G512LV
2) İkincisi: Lenovo Legion 5
3) Fiyatı bütçenizi aşıyor ve açıkçası soğuması nasıldır bilmem ama güncel ekran kartı taşımasından dolayı yazıyorum: MSI GF65 Thin
4) Fiyatı 12 bin tl, araştırın isterseniz ama ASUS veya Lenovo öneririm yine de: Dell G515

Yeni konular

Geri
Yukarı