13.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
13.000

Normalde Fenix önerirdim fakat neden istemediğinizi anlamıyorum. O fenix laptop MSI GL65 Leopard kasasını anlaşmalı olarak kullanıyor.
Bende bu bilgisayarı almayı düşünüyorum başka öneriniz var mı?
Ekran kartı biraz yetersiz bu bütçede. RTX 2060 alınabilir. Hatta biraz bekleyerek RTX 3060 laptop almanızı öneririm. Daha yeni model 3060 laptoplar çıkmaya başladı bile.

Arkadaşın videosunda RTX 2060 var. Fakat bu bütçede o modelin 1660 Ti versiyonu alınabiliyor.

Normalde fenix önerirdim fakat neden istemediğinizi anlamıyorum. O fenix laptop MSI GL65 Leopard kasasını anlaşmalı olarak kullanıyor.

Ekran kartı biraz yetersiz bu bütçede. RTX 2060 alınabilir. Hatta biraz bekleyerek RTX 3060 laptop almanızı öneririm. Daha yeni model 3060 laptoplar çıkmaya başladı bile.

Hocam AMD ekran kartı istemediğimi belirtmiştim.
Tavsiyem o parayı laptop değil masaüstü alman.

Hocam ben size öyle şeyler demek istiyorum ki.

Vay beee hiç aklımıza gelmemişti bu. Konu sahibi kardeşim laptop niye alıyorsun yahu masaüstü alsana masaüstü daha iyi daha ucuz bak daha iyi oyun oynarsın çok iyi. Yav ne taşıması kolaylığı koy çantana kasayı monitörü de elinde taşırsın sende abartıyorsun bu taşıma işini yani. early-portable-computer.jpg

Vay beee hiç aklımıza gelmemişti bu. Konu sahibi kardeşim laptop niye alıyorsun yahu masaüstü alsana masaüstü daha iyi daha ucuz bak daha iyi oyun oynarsın çok iyi. Yav ne taşıması kolaylığı koy çantana kasayı monitörü de elinde taşırsın sende abartıyorsun bu taşıma işini yani.

Bir nevi tercüman oldunuz ancak benim diyeceklerim Technopat Sosyal dışı.

Geri
Yukarı