13.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
13.000
Gamegarj’ın neyine güvenmediğinize anlamadım çoğu laptop markası ile aynı kalitede ve fiyat performans olarak hepsinden önde. Neyse siz ne isterseniz onu alın ben artık karışmayacağım.

Gamegarj'ın neyine güvenmediğinize anlamadım çoğu laptop markası ile aynı kalitede ve fiyat performans olarak hepsinden önde. Neyse siz ne isterseniz onu alın ben artık karışmayacağım.

Bir atasözü vardır " bir ürünün fiyatı normalden ucuzsa o üründen şüphelen" örneğin o cihazın 2 yıl sonra garantisi bitince ne olacağı belli değil bu yüzden lütfen daha fazla zorlamayın önceden bu konu yüzünden 3 arkadaşla kavga etmişliğim var tekrar tartışmak istemiyorum.

Bir atasözü vardır " bir ürünün fiyatı normalden ucuzsa o üründen şüphelen" örneğin o cihazın 2 yıl sonra garantisi bitince ne olacağı belli değil bu yüzden lütfen daha fazla zorlamayın önceden bu konu yüzünden 3 arkadaşla kavga etmişliğim var tekrar tartışmak istemiyorum.
Tamam hocam bizim için sorun yok ver 13 Bin al Game Garajdan aldığın FPS in 30 düşüğünü hiç sorun değil. Ama burada 2, 3 yıl sonra şu oyunu bu cihaz açar mı diye sorarsan o zaman cevap veririm. Ya da aldıktan 1 ay sonra.

Tamam hocam bizim için sorun yok ver 13 bin al GameGaraj'dan aldığın FPS'in 30 düşüğünü hiç sorun değil. Ama burada 2, 3 yıl sonra şu oyunu bu cihaz açar mı diye sorarsan o zaman cevap veririm. Ya da aldıktan 1 ay sonra.

Siz beni anlayamıyorsunuz yeni çıkan markalardan aldığım bütün aletler bozuldu bende istemiyorum lütfen zorlamayın.

Fenix 10TN144-KARNE | Game Garaj der geçerim. Ben kullanıyorum ve memnunum. RAM'i mutlaka DUAL Channel yapın.

Geri
Yukarı