13.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
13.000 TL
12, 13K fiyat aralığında oyun oynayabileceğim, sıkıntı çıkarmayacak bir laptop arıyorum. Daha çok AAA oyunlar oynadığım için güçlü bir laptop istiyorum. Bu sebeple RTX'li bir laptop önerebilirseniz sevinirim. Şimdilik aklımda Acer Nitro 5'in bu modeli var. Bana başka neler önerebilirsiniz?
(13.500'e kadar bütçemi arttırabilirim.)
Bu birazcık bütçeni aşıyor, fakat gayet güzel bir laptop. Şu an ben de kullanıyorum zaten, gayet memnunum. İçinde 105w 3060 var bu arada, Nitro serisinde 2060'da kaç W bilmiyorum fakat Nitro'da genelde daha düşük oluyordu.

kardeşim bu laptopun bir alt modelini kullanıyor, numpad tuşlarının olduğu kısım ve biraz daha sol tarafı rahatsız edici derecede ısınıyor. soğutma konusunda en azından biz sorun yaşıyoruz bir türlü serinletemedim laptopu

12, 13K fiyat aralığında oyun oynayabileceğim, sıkıntı çıkarmayacak bir laptop arıyorum. Daha çok AAA oyunlar oynadığım için güçlü bir laptop istiyorum. Bu sebeple RTX'li bir laptop önerebilirseniz sevinirim. Şimdilik aklımda Acer Nitro 5'in bu modeli var. Bana başka neler önerebilirsiniz?
(13.500'e kadar bütçemi arttırabilirim.)
Bu laptop bu fiyat için çok güzel bence

hem istediğiniz gibi özelliklerini değiştirebilirsiniz

Abra seriside kronik ısı sorunlu durun size adam gibi laptop önereyim.

Bu laptop bu fiyat için cik güzel bence

Hem istediğiniz gibi özelliklerini değiştirebilirsiniz

Aynı fiyata 105W 3060 almak varken neden Max-Q alsın ki. Ayrıca işlemci ve malzeme kaliteside düşüyor. Aynı zamanda soğutmada düüşüyor.

Her magnezyum kasa iyi değil. Dokununca anlarsınız.

Panel kötü. %100 sRGB olsa ne yazar.

11800h var diye 4 GB ekran kartına 14.3K mı vereceğim? Pu hahahah.

13K bütçe ile başka ne alıcan 3070 mi istersin paşam.
Abra seriside kronik ısı sorunlu durun size adam gibi laptop önereyim.

Yeni modellerinde yok salla kazan yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı