13.000 TL MUX Switch Laptop Önerisi

Yurt içinden ve yurt dışından öneri yapar mısınız? Yurt içi kesin olmalı, yurt dışı alabilir miyim, bilmiyorum. En fazla 13 bin TL bütçe var. Ne önerirsiniz? MUX Switch yoksa ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aklımda o vardı bugün bir konu açtım ısınmasıyla alakalı bir kullanıcı yok dedi ama bu konuyu açtıktan sonra dedi. Şuan ilk sırada o var ama alternatif olarak ne önerirsiniz? ROG STRIX Ryzen 7 5800HS 3050 alınır mı? Valorant tarzı oyunlar oynuyorum İşlemci daha önemli değil mi?

Hocam aklımda o vardı bugün bir konu açtım ısınmasıyla alakalı bir kullanıcı yok dedi ama bu konuyu açtıktan sonra dedi. Şu an ilk sırada o var ama alternatif olarak ne önerirsiniz? ROG STRIX Ryzen 7 5800HS 3050 alınır mı? Valorant tarzı oyunlar oynuyorum işlemci daha önemli değil mi?

Evet Valorant tarzı oyunlarda işlemci daha önemlidir. Sadece Valorant tarzı oynuyorsanız sizi rahat götürür önerdiğiniz bilgisayarda. Yeni nesil oyunlarda bakıyosanız önerdiğiniz laptop o anlamda 4-5 yıl götürür sizi.

Evet Valorant tarzı oyunlarda işlemci daha önemlidir. Sadece Valorant tarzı oynuyorsanız sizi rahat götürür önerdiğiniz bilgisayarda. Yeni nesil oyunlarda bakıyosanız önerdiğiniz laptop o anlamda 4-5 yıl götürür sizi.
Valorant CSGO Rocket League nadiren BF1 NBA2K21 GTA V F1 2020 fln oynarım ama genel olarak ilk 3 oyun. Zaten tüm arkadaşlarım 1650Ti kullanıyor. 3 yıl idare etsem yeter.

Hocam aklımda o vardı bugün bir konu açtım ısınmasıyla alakalı bir kullanıcı yok dedi ama bu konuyu açtıktan sonra dedi. Şuan ilk sırada o var ama alternatif olarak ne önerirsiniz? ROG STRIX Ryzen 7 5800HS 3050 alınır mı? Valorant tarzı oyunlar oynuyorum İşlemci daha önemli değil mi?

ASUS Rog serisinde MUX yok diye biliyorum, ustaya soralım @Radeon RX 5500M

Yani o zaman RTX 3050 de alabilirsiniz oynadığınız oyunlar bayağı 3 yıl yetecek bir kart ama tabii benim attığım RTX 3060 olduğu için bayağı 15 sene falan götürür DLSS desteği sayesinde falan yalnız RTX 350 dede olduğu için oda 5 yıl falan götürür sizi.

Yani o zaman RTX 3050 de alabilirsiniz oynadığınız oyunlar bayağı 3 yıl yetecek bir kart ama tabii benim attığım RTX 3060 olduğu için bayağı 15 sene falan götürür DLSS desteği sayesinde falan yalnız RTX 350 dede olduğu için oda 5 yıl falan götürür sizi.

15 yıl sonra 3060 mı kalır hocam? GTX 960 gibi olmaz mı birkaç yıl sonra? 6 7 yıl sonra.

Geri
Yukarı