16000 TL MUX Switch olan laptop önerisi

Bunu neden düşünmediniz? MUX olması lazım bunda.
Bu model kalitelidir, fakat ben üstte attığım Rog'u öneririm, malzeme kalitesi üst düzey ve soğutma konusunda çok başarılı.
Plastik sanırım kasası. Birde birisi önceki konularda panelinin iyi olmadığını söylemişti.
9000 TL Dizüstü oyun bilgisayarı önerisi

En başta bunu düşünmüştüm Tulpar T5 V22.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook sonra inceleme bulamayınca kötüdür diye düşündüm.
Bu fiyatta MUX Switch olan düzgün bir laptop bulamayacağız anlaşılan. Bana bu fiyatta en kaliteli laptopu önerebilir misiniz?

Bu fiyatta bulabileceğiniz en iyi laptop. İnceleme olmamasının sebebidir yeni çıkması. İncelemesi şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım laptopun 15inç modeli.

Bunu neden düşünmediniz? MUX olması lazım bunda.

Plastik sanırım kasası. Birde birisi önceki konularda panelinin iyi olmadığını söylemişti.
9000 TL Dizüstü oyun bilgisayarı önerisi
Kasası plastik değil, alüminyum, bizzat kendim kullanıyorum, o bütçedeki modellerde panel kalitesi düşük fakat bu bütçedeki modeller o kadar kötü değil, eğer arkadaş tasarım işleriyle uğraşmıyorsa gayet yeterli.

Bu fiyatta bulabileceğiniz en iyi laptop. İnceleme olmamasının sebebidir yeni çıkması. İncelemesi şöyle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım laptopun 15inç modeli.

MSI Alpha 17 nasıl? Şu an onu kullanıyorsunuz sanırım?

Rog 5000 serisi Amd işlemcilerde soğutma konusunda başarılı değil.
Gayet başarılı, bir arkadaşım da bu modeli satın aldı, bu sıcaklarda bile büyük yapımlarsa 90 dereceyi geçmiyor. Rog'u soğutması hiçbir zaman başarısız olmadı, işlemcilerden kaynaklı bazı durumlarda yetmiyor. Örneğin benim sahip olduğum Rog i7-10750H işlemciye sahip, ciddi manada ısınan bir işlemci, bazen Rog soğutması bile soğutmayabiliyor fakat burada suç soğutmada değil Intel'de.

Geri
Yukarı