13.000 TL RTX ekran kartlı laptop tavsiyesi

Bütçe
13000
Hayır 13098tl oluyor. Dostum dekoder var galiba sende. O bilgisayarı aldım ben zaten diyorum. 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Konuya işlemci olarak girdin, sana aynı işlemcili laptop gönderdim, ekran boyutu dedin. Onu da Ekran kartı o kadar önemli değil dedin ben de Tİ olmayan modeli gönderdim hem de cok daha iyi bir markadan. O da olmadı sırf daha ucuz dedin diye sana aynı cihazin daha ucuzunu gönderdim, onu da kabul etmiyorsun ben zaten onu aldım diye. Ayrıca bu cihaz 12.319 lira artı 500 lira ram masrafı etti mi 12.819 lira. Sen almışsın 13.098 liraya. Aradaki farkı hesaplamaya gerek yok 13098>12819 zaten, buna da itirazın varsa ben bu tartışmayı bitirmek adina decoder olmayı kabul edebilirim.

Burada daha ucuz görmemişim. Gaming.gen ile aynı fiyata geliyor gerçi RAM ile. Fiyat performansın dibi işte Abra önerenler niye önermiş anlayamadım. 🧐

Burada daha ucuz görmemişim. Gaming.gen ile aynı fiyata geliyor gerçi RAM ile. Fiyat performansın dibi işte Abra önerenler niye önermiş anlayamadım. 🧐
Abra öneren bir kişi vardı, o da kendisi 11800H+Rtx 3050 Ti ikilisine 13.098 lira vermiş. Aşırı profesyonel olduğu için de 12-13 bin liraya 5800H+Rtx3060 model almaktansa o modeli almanin daha mantıklı olduğunu savunuyordu.

Abra öneren bir kişi vardı, o da kendisi 11800H+RTX 3050 Ti ikilisine 13.098 lira vermiş. Aşırı profesyonel olduğu için de 12-13 bin liraya 5800H+RTX3060 model almaktansa o modeli almanin daha mantıklı olduğunu savunuyordu.

Abra almak için aşırı profesyonel olmak gerekiyormuş doğru mu hocam?

😂 😂 Konu darmadağın alamadım daha bir tane laptopcuk şu MUX olayı nasıl anlaşılıyor onu bilmiyorum varsa bilen bilgilendirsin lütfen🙏 şu HP victus ile ilgili bir bilgi bulamadım 8000 lira RTX 3050 var ben 3060 istiyorum ama 3050 bu fiyata cezbetmiyor değil 🤔

😂 😂 Konu darmadağın alamadım daha bir tane laptopcuk şu MUX olayı nasıl anlaşılıyor onu bilmiyorum varsa bilen bilgilendirsin lütfen🙏 şu HP victus ile ilgili bir bilgi bulamadım 8000 lira RTX 3050 var ben 3060 istiyorum ama 3050 bu fiyata cezbetmiyor değil 🤔
3050 ile 3060 arasında çok fazla fark var.
Konu darmadağın alamadım daha bir tane laptopcuk şu MUX olayı nasıl anlaşılıyor onu bilmiyorum varsa bilen bilgilendirsin lütfen🙏
Ürünün sayfasının teknik özellikler bölümünde yazıyor. Yazmasalar bile Reddit' te falan bulursunuz illa.

Geri
Yukarı