13.000 TL RTX ekran kartlı laptop tavsiyesi

Bütçe
13000
3050 ile 3060 arasında çok fazla fark var.

Ürünün sayfasının teknik özellikler bölümünde yazıyor. Yazmasalar bile Reddit'te falan bulursunuz illa.

Evet bayağı fark var ekranıda 60Hz HP'nin 144Hz ve 3060 olanlarda 4 bin fark neredeyse değer mi bilemedim.
Bu nasıl hocam? Ayrıca GameGaraj güvenilir bir firmadır.
Abradan dilim yandı hocam açıkcası o yüzden pek yanaşmıyor 🔥

60 Hz istemiyorum ama ne bileyim 4 bin lira gibi fark var 144Hz ve 3060 olanlarda bilemedim doğrusu.

Msleri genel olarak yüksek oluyor 10k civarı bir laptop alıp ayrıyeten 144Hz 1 ms monitör düşürürseniz daha avantajlı olur sizin için. Yaklaşık olarak aynı paraya denk gelecektir ki 3 ay önce aynı şekilde ben yaptım memnunum şu an.

Hocam eğer 3060 alacak kadar bütçeniz varsa 3060 alın. Daha uygun olsun 3050 olsun derseniz ASUS TUF var i5 11400h+3050. ona bakabilirsiniz ama bence 3050 yerine 1660 Ti almanız daha uygun olacaktır.

Bütçe var lakin işte bu laptopu almalıyım diyebildiğim çıkmadı biraz zor beğeniyorum sanırım ondan da olabilir 😕 bir önceki laptopum GTX1660 Ti Dell markaydı zaten daha yeni bir teknoloji olsun diye öncekinden vazgeçtim açıkçası lakin kararsızlığımın önüne geçemedim ☺️
Msleri genel olarak yüksek oluyor 10k civarı bir laptop alıp ayrıyeten 144Hz 1 ms monitör düşürürseniz daha avantajlı olur sizin için. Yaklaşık olarak aynı paraya denk gelecektir ki 3 ay önce aynı şekilde ben yaptım memnunum şu an.

Bir çok sitede detaylı bir bilgi olmuyor ms oranı vs. yazmıyor maalesef 😕 bakalım karar veremedim henüz 😇

Bunu paylaşmasan iyiydi. Şimdi 3050 ye o paralar verilmi diyenlerin hepsi buraya toplancak.

🤣
1660Ti her ne kadar performans açısından 3050'den daha iyi olsa da rtx'lerde dlss var.
Arkadaş özellikle rtx istediğine göre muhtemelen dlss ile işi var.

Bu rog'ların soğutması iyi ve kasası da çok güzel. Rog'lar asus'un göz nuru olduğu için servislerde de sıkıntı çekmez.

Bence o paraya değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı