RTX 4060 ekran kartlı laptop tavsiyesi

PhihP

Decapat
Daha fazla  

Monster ömür boyu ücretsiz bakımdan dolayı çok avantajlı buluyorum. Ayrıca i5 13500HX vs i7 12650H hangi işlemciyi tercih etmeliyim?

Ömür boyu servis çilesini de avantajlı buluyorsanız Monster yapıştırın gitsin. Ya Victus'ya da Acer 3070 Ti tercih edin o bütçede.

Servis çilesi değil termal macun yenileme ve fan temizliğinden bahsetmek istemiştim. Ayrıca 4060, 3070ti dan bence daha iyi olabilir. Çünkü 4000 serisi dlss güncellemesi açısından ileride daha avantajlı olabilir.

Servis çilesi değil termal macun yenileme ve fan temizliğinden bahsetmek istemiştim. Ayrıca 4060, 3070 Ti'dan bence daha iyi olabilir. Çünkü 4000 serisi DLSS güncellemesi açısından ileride daha avantajlı olabilir.

Sadece 4000 serisinde çalışır, istesekte aşağısı kartlara getiremeyiz dedikleri frame generation FSR3 ile birlikte RTX 2000 serisi ve üzeri kartlara gelecek. 4000 serisi tamamen frame generation üzerine kurulu bir para tuzağı bana göre. Önceki nesille gözle görülür bir fark bile yok saf güç konusunda mobil grafik kartlarında.

Sadece 4000 serisinde çalışır, istesekte aşağısı kartlara getiremeyiz dedikleri frame generation FSR3 ile birlikte RTX 2000 serisi ve üzeri kartlara gelecek. 4000 serisi tamamen frame generation üzerine kurulu bir para tuzağı bana göre. Önceki nesille gözle görülür bir fark bile yok saf güç konusunda mobil grafik kartlarında.
Monster 4060 modeli 1200 lira daha ucuz

İstiyorsanız alın ne diyeyim. Çok fazla sorun çıkaran bir marka olmasına rağmen nasıl bu kadar tercih ediliyor Monster anlamıyorum. Önceden fiyat performans laptopları vardı eyvallah ancak şu anki laptopları normal fiyatlardan da yüksek. Kolaylıkla giriş/orta seviye aynı özelliklerde laptop bulunabiliyor. Örnek arkadaşın attığı Victus.

Geri
Yukarı