13.000 TL RTX ekran kartlı laptop tavsiyesi

Bütçe
13000
İhtiyaca göre değişir o işler ki zaten gaming laptop konusundasın. Burada en önemli bileşen evet ekran kartı. Ayrıca senin gönderdiğin cihazla rtx 3060 olan cihaz arasında işlemci yönünden çok da bir fark yok. Kasa kalitesi vs zaten Omen Abra'dan cok daha iyi. E peki neden Abra'yi savunuyorsun hala? Profesyonel egoların beni ilgilendirmiyor dostum, istersen eline kağıt kalem al tek tek özellikleri yaz sonra da karşılaştır. Bakalım toplamda hangi model önde oluyor.
Sen benim aldığım laptop le aynı özellikte olan bir laptpbu ucuza bul sana o laptobu hediye edeyim? 1 saatin var.

Sen benim aldığım laptop le aynı özellikte olan bir laptpbu ucuza bul sana o laptobu hediye edeyim? 1 saatin var.
Al hocam daha ucuza aynı işlemci,aynı ekran kartı,ram de 8 yerine 16. Ayrıca kimse fiyatına laf etmiyor. Kasa kalitesine laf ediyorlar.

1628506253831.png

Kendi abramdan.

Asus ile Monster karşılaştırmasını Asus Tayvan'a mail atsan adamlar dükkanı kapatır harakiri yaparlar.

-Çok daha güçlü bir ekran kartı.
-Aynı güçte bir işlemci.
-Çok daha iyi bir kasa ve yazılım desteği
-Çok daha iyi bir soğutma.
-Daha iyi bir klavye.
Siz aynı güçte bulun demişsiniz. Ben çok daha iyisini buldum.

Userbenchmark yasaklı sitedir
-Çok daha güçlü bir ekran kartı.
-Aynı güçte bir işlemci.
-Çok daha iyi bir kasa ve yazılım desteği
-Çok daha iyi bir soğutma.
-Daha iyi bir klavye.
Siz aynı güçte bulun demişsiniz. Ben çok daha iyisini buldum.
İşlemci? Ahanda bak.

Çekilebilirsin. 🤣🤣🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun 17" bulabilir misin? 13k altına. Monster'ı iade edeyim o zaman. Ne diyeyim?
Hocam profesyonel iş adamının 17.3" laptopla ne işi olur. Bavul taşısan daha iyi.
Asus ile Monster karşılaştırmasını Asus Tayvan'a mail atsan adamlar dükkanı kapatır harakiri yaparlar.
Monster fanı olmadığınızı varsayarak katılıyorum.

Geri
Yukarı