13.000 TL'ye iPhone 11 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üst modelini kullanıyorum 2019 modelinin, Turkcell elinde patlayan cihazları satmaya çalışıyor.

Aşırı derecede garip. Umarım başına bir şey gelmez ilk günkü gibi kullanıyorum. Yeni bir cihaz almayı düşünmekteyim. M31 de kullandım Vestel'de Samsung S3 de Nokia da kullandım. Bence Huawei süper. Apple geçiş planım mevcut. Apple 13 filen.

Aşırı derecede garip. Umarım başına bir şey gelmez ilk günkü gibi kullanıyorum. Yeni bir cihaz almayı düşünmekteyim. M31 de kullandım Vestel'de Samsung S3 de Nokia da kullandım. Bence Huawei süper. Apple geçiş planım mevcut. Apple 13 filen.
Ben Huawei kullanıyordum, ilk apple deneyimim şuan size yazdığım iPad 9.nesil cihaz ile oldu.
5.ay cihaz ile, pil sağlığı hala %100.

Poco gibi markalardan kat ve kat daha iyidir.

Google gibi gizlilik yoksunu servisleri kullanmadigi icin camur atilmaz.
Yanlışınız var, Google servisleri telefonların hayatının bir parçası oldu artık.
Huawei üzerinde çoğu uygulama eksik ve çalışmıyor.

Yine bir iPhone Android kavgası başlamış. Şahsi fikrim hiçbir telefona o kadar para verilmemesi sadece iPhone için değil Android de bu fiyatta karşılığı olan telefonlara dahi o kadar para verilmesini mantıklı bulmuyorum.

2 yıldır 12 kullanıyorum bataryası %89'da. 1 senede nasıl bu kadar düşmüş düşündürücü. hırpalanmamış telefon almaya bak derim.

Ben Huawei kullanıyordum, ilk Apple deneyimim şu an size yazdığım iPad 9.nesil cihaz ile oldu.
5.ay cihaz ile, pil sağlığı hala %100.

Yanlışınız var, Google servisleri telefonların hayatının bir parçası oldu artık.
Huawei üzerinde çoğu uygulama eksik ve çalışmıyor.

Huawei kendi işletim sistemi hem daha güvenilir hem daha performanslı benim gözümde. Apple 14'ü olan kişi ile işletim sistemi karşılaştırdık. Bence Huawei kamera olarak da P50 Pro en iyisi global 1. kısacası Huawei bence süper. Ama pil ömrü olarak Apple en iyisi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı