13.000 TL'ye Tulpar serilerinden hangisi alınmalı?

Bütçe
11000-13000
Arkadaşlar 2080 falan ne alaka ben 3 model arasında kaldım içinden hangisi dedim buna alternatif olarak hangi marka önerirsiniz diye rica ettim
*Bu forum insanın kafasını karıştırmaktam başka bi ile yaramıyor valla

Arkadaşlar 2080 falan ne alaka ben 3 model arasında kaldım içinden hangisi dedim buna alternatif olarak hangi marka önerirsiniz diye rica ettim.
*Bu forum insanın kafasını karıştırmaktam başka bir ile yaramıyor vallahi.

Aman hocam öyle demeyin:D 3060'ın hangi karta denk geldiğini anlatmak istedi arkadaş. Yazdığımı tekrarlayayım, v20.3 modeli Abra'dır, içinde RTX ekran kartı olduğu için Tulpar adıyla satılmaktadır. Aradan memnun kaldığınız için v20.3 yani en yüksek performanslısını öneriyorum.

Aman hocam öyle demeyin:D 3060'ın hangi karta denk geldiğini anlatmak istedi arkadaş. Yazdığımı tekrarlayayım, v20.3 modeli Abra'dır, içinde RTX ekran kartı olduğu için Tulpar adıyla satılmaktadır. Aradan memnun kaldığınız için v20.3 yani en yüksek performanslısını öneriyorum.
hocam az önce rehberi okudum galiba v19.7 için digerine göre daha saglam demişsiniz baktım begendim bende klavyede mekanik olmasaymış iyiymiş
Arada bir valorant yada yeni çıkan oyunları oynuyorum ordada 15,20 fpsden birşey olmaz
Onu önerir misiniz herhangi kronik bi sorun var mıdır v19.7 modelinde

Hocam az önce rehberi okudum galiba v19.7 için digerine göre daha saglam demişsiniz baktım begendim bende klavyede mekanik olmasaymış iyiymiş.
Arada bir Valorant ya da yeni çıkan oyunları oynuyorum oradada 15,20 FPS'den bir şey olmaz.
Onu önerir misiniz herhangi kronik bir sorun var mıdır v19.7 modelinde.

Evet hocam yazdıklarımın birebir aynısı geçerli. V19.7 Monster'daki en sağlam kasaya sahip, onu alın diyecektim, ama aradan memnun kalmışsınız diye v20.3 önerdim. 2070 ile 2070s farkının önemi yoksa v19.7 alın gitsin.

Geri
Yukarı