13.000 TL'ye Tulpar serilerinden hangisi alınmalı?

Bütçe
11000-13000
Neyini anlatayım hocam. İkisi de kötü :D
Bu markayı bilmiyorum çevremde kullananda yok
Monsterdan çokta kaliteli oldugunu düşünmüyorum sonuçta onlarda yurtdışından alıp birleştiriyorlardır. Bilmedigim ürün riske atmıyım
Teşekkürler yinede

MSI ürünü. Gamegaraj MSI laptoplarını alıp marka basıp satıyor.
Aa o zaman bakayım bi
Hocam msi ürünleri çok kalitelide Garanti konusu nasıl oluyor bu ürünü msi servisleri bakıyor mu acaba?
Msi ın serviside baya kötü zaten o ayrı konu benim 2 saatte bakımdan aldıgımı arkadaş msıden 3, 4 gğnde alıyordu

Aa o zaman bakayım bi
Hocam msi ürünleri çok kalitelide Garanti konusu nasıl oluyor bu ürünü msi servisleri bakıyor mu acaba?
Msi ın serviside baya kötü zaten o ayrı konu benim 2 saatte bakımdan aldıgımı arkadaş msıden 3, 4 gğnde alıyordu
MSI bayağı ilgili bir firma diye biliyorum. Bir sıkıntı çıkmaz bence.

3060 2080 gücünde ortalama sen 2060 alırdım diyorsun bu sadece fanboyluk ile açıklanır.

Değil 60W varyantı 2070 115W varyantı 2070s gücünde. 2080 falan değil.

Bu markayı bilmiyorum çevremde kullananda yok.
Monster'dan çok da kaliteli oldugunu düşünmüyorum sonuçta onlarda yurtdışından alıp birleştiriyorlardır. Bilmedigim ürün riske at mıyım?
Teşekkürler yine de.

Hocam Monster tongfang marka laptopları satmaktadır. Üstüne logo bastırıyor sadece. Hatta T7 v20.3 modelinin gerçek adı tongfang GM7mg0rdir.

Aa o zaman bakayım bir.
Hocam MSI ürünleri çok kalitelide garanti konusu nasıl oluyor bu ürünü MSI servisleri bakıyor mu acaba?
MSI'ın serviside bayağı kötü zaten o ayrı konu benim 2 saatte bakımdan aldıgımı arkadaş MSI'den 3, 4 gğnde alıyordu.

Hocam GameGaraj bakıyor servisine laptopun asıl modelide MSI GL65 Leopard 10Sfr'dır.

Yeni konular

Geri
Yukarı