13-14 bin TL'ye konsol tavsiyesi

Vexina

Hectopat
Şu an GTX 1050, i5 7400, 8 GB RAM'li bir sistemim var. 13-14K bütçe ile hangi konsolu tavsiye edersiniz? Series S almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

Ps4 pro almanı tavsiye ederim 10 - 12 bin bandına bulabilirsiniz xboxın özel oyunları yeterli değil özellikle sizin gibi pc + konsol kullanacak kişiler için özel oyun daha da yetersiz geliyor.

PS4 Pro almanı tavsiye ederim 10 - 12 bin bandına bulabilirsiniz Xbox'ın özel oyunları yeterli değil özellikle sizin gibi PC + konsol kullanacak kişiler için özel oyun daha da yetersiz geliyor.

PS4'teki exclusive oyunların geneli PC platformundada var zaten, PS4 Pro gibi bir şeyi almak yerine düz 4 Slim alsın daha iyi. Hem zaten PS4 devri bitti bitecek.

Şu an GTX 1050, i5 7400, 8 GB RAM'li bir sistemim var. 13-14K bütçe ile hangi konsolu tavsiye edersiniz? Series S almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?
Xbox series s.

Mantıklı. Oyunlarınızı daha çok PC yerine konsoldan mı oynamak istiyorsunuz? Eğer öyleyse GTX 1050 sistemden daha iyi performans verir zaten.

PS4'teki exclusive oyunların geneli PC platformundada var zaten, PS4 Pro gibi bir şeyi almak yerine düz 4 Slim alsın daha iyi. Hem zaten PS4 devri bitti bitecek.
Evet haklısınız, ps4 devri bitmek üzere ama God of War: Ragnarök,the last of us part 2 gibi oyunlar ps4 özellikle ps4 pro da oynamak ayrı bir deneyim.

Evet haklısınız, PS4 devri bitmek üzere ama God of War: Ragnarök, The Last of Us part 2 gibi oyunlar PS4 özellikle PS4 Pro da oynamak ayrı bir deneyim.

Dediğiniz oyunlarda PC platformuna çıkış yapar zaten, exclusive oyunlar için PS4 alınmaz, devri bitti bitecek. Xbox Series S çok daha iyi.

Mantıklı. Oyunlarınızı daha çok PC yerine konsoldan mı oynamak istiyorsunuz? Eğer öyleyse GTX 1050 sistemden daha iyi performans verir zaten.

Hocam konsoldan oynamak daha zevk verir, bir de kucuklugumden beri hep konsolum olmasini istiyordum ama hic olmadi. Fakat Steam kutuphanemde de bir suru kaliteli oyun var RDR2, Cyberpunk 2077 vb ama sistemim sag olsun hicbirini oynayamadim. Konsol alirsam bunlar bosa gidecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı