13-18 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Başlıkta belirttiğim bütçe arasında bir Gaming laptop almak istiyorum. İki isteğim var. 1.si 17.3 inç boyutlu, 2.si de fiziksel bir mağazadan almak istiyorum. (GameGaraj, Teknosa, Monster notebook, MediaMarkt vs.) Bundan dolayıdır ki ufak bir araştırma sonucu bulunduğu yerine gitme ihtimalimden, GameGaraj'ın slayer 7XL-3060 modelinin 1 TB depolama ve 32 GB RAM'lik özelleştirilmiş halini beğendim fakat içerisindeki ekran kartı RTX 3060 modelinin 80+5W gücünde. 130W'lık Max-P modellerine göre çok bir FPS kaybı olur mu? Ayrıca diğer önerilerinize de açığım.

Belirttiğim model:

Monster'ın 3060'lık modelleri dediğiniz türde lakin çok fazla olumsuz yorum görüyorum haklarında. Ayrıca hoşuma giden bir diğer nokta ise 2 yıl garantiye ek olarak, ömür boyu ücretsiz bakım garantisi hizmetleri.
Bu forumda Monster'ın Clevo kasa modelini en çok gömenlerden biriyim ama hakkını vermek lazım MSI GP76 kasa bir laptop o.

Monster'ın 3060'lık modelleri dediğiniz türde lakin çok fazla olumsuz yorum görüyorum haklarında. Ayrıca hoşuma giden bir diğer nokta ise 2 yıl garantiye ek olarak, ömür boyu ücretsiz bakım garantisi hizmetleri.

O cihaz Monster'ın değil MSI'ın ve muazzam cihaz kullanıcısı olarak söylüyorum.

T7 25.1 alın MSI kasa sıkıntı çıkarmaz hem de Monster logolu olduğu için ömür boyu bakım garantisi olur.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. 200-600 TL arası farkla depolamayı da 1 TB olarak özelleştirebiliyorum.

Teknosa'da T7 25.1.1 modelini buldum 1 TB'lık halini, bir fark var mıdır ikisi arasında?

Vardır SSD hızı farklıdır ve işletim sistemi yüklü onun dışında fark yok. Birde ekran.

Geri
Yukarı