13 Mbps internet ile yayın açılabilir mi?

onurkurklu0

Hectopat
Daha fazla  
TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Sitesinden tahmini hız testi yaptım ve 13 Mbps dedi. Bu upload mıdır yoksa dowland mı anlamadım. Aşağıda resmi görüyorsunuz, sizce bu internetle Twitch'de kaç bitrate yayın yapabilirim? (CS:GO, PUBG, Fortnite oynarım)

Screenshot_20180821-103913.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
şuanki internetim %4 indirme ve %1upload var tahmini olarak türknette 4 civarı olabilir. Varsayım olarak bakarsak yayın açabilirmiyim ve kaç bitrate gerekir

Aktif altyapıdaymışım diyor sabit kaç alırım? Ben 4 olur diye tahmin ettim ama
Turknet Upload sınırlamasını 100'e çektiği için zaten bir kaç önceki cevabımda da söyledim Upload hızın tahminen 10-30 Mbps arası bir şey olur tabi bunu Turknet'in müşteri temsilcisiyle görüşmen daha iyi olacaktır.

Extranet - İnternetsiz Ev Kalmasın bu siteden bilgilerinizi girip altyapınızın maksimum kaç Mbps'ı kaldıracağını görebilirsiniz.
İyi denk gelmişsiniz bana verdikleri hizmet 3 aylık. Adamlar bana şikayet açtılar ancak 3 ay sonra geri dönüş yapıldı hatta müşteri temsilcileri bile artık şikayeti yenileyemiyor, kapatamıyorlardı yani bloke olmuştu. En sonunda bir ekip geldi ve veremeyeceklerini söyledikleri interneti verdiler böyle de yalancı bir şirket. Şuanda yine internetim rezalet ama 1 ay daha dayanacağım sonra direkt değiştireceğim.
Yani hocam ülke olarak internetimiz iyi durumda değil ama ben ülkede en iyi servis sağlayıcısının Türk Telekom olduğunu düşünüyorum. En güvenlisi bu bence

Doğrudur :D En iyi hizmet vs bunlar veriyor açıkçası çok konu okudum Türknetten şikayetçi olan özellikle müşteri temsilcisi kısmından
Bak dostum Turknet işleri internet ve benzeri yerlerden çözüyor ki adamların da olayı bu bayileri yok oraya buraya para vermektense hızları ve kotayı kaldırırım ve müşteri kazanırım mantığındalar. Müşteri temsilicisi telefondan bulamazsınız ki onuda geliştiriyorlar o da gelecek.
Eğer müşteri temsilicisi bulmak istiyorsan gidip sitelerinden, twitterdan, facebook gruplarından mesaj yazacaksın şahsen bana 1 gün içerisinde cevap verip sorunumu çözdüler zaten Turknet'e geçmeyenlerin hepsi müşteri temsilcisinden korkuyor korkacak bir şey yok :sinsi:.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı