13 Ocak BİM'e gelecek oyuncu masası

• Konuyu başlatan Hypeer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 48
  • Görüntüleme 39B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır normal siyah masayı alıp kırmızı çizgi atıp "oyuncu masası" diyorlar. Anladın mı?
Yahu attığım fotoğrafta kırmızı çizgi nerede var? Nerde kırmızı çizgi hadi bana göster?

1609930633399.png

Valla ben almayi dusunuyorum gayet buyuk ve aparatlari guzel. Ayni cesitteki urunlerin bin kusur lira oldugunu dusununce gozu kapali alir kullanirim

Masayı bende almayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlar masanın kalitesizliğinden bazıları fiyatını hak etmediğinden bahsetmiş.
1. Masa daha önce satılan bir ürün değil kalitesi hakkında nasıl bir yargıya vardınız?
2. Pahalı diyen arkadaşlar için söylüyorum ufak bir araştırmayla bu tarzdaki ürünlerin 1500 TL ve üstünde olduğunu göreceklerdir.
Benim görüşüm ürün alınabilir memnun kalmayan iade edebiliyor zaten.

Masayı bende almayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlar masanın kalitesizliğinden bazıları fiyatını hak etmediğinden bahsetmiş.
1. masa daha önce satılan bir ürün değil kalitesi hakkında nasıl bir yargıya vardınız?
2. pahalı diyen arkadaşlar için söylüyorum ufak bir araştırmayla bu tarzdaki ürünlerin 1500 TL ve üstünde olduğunu göreceklerdir.
Benim görüşüm ürün alınabilir memnun kalmayan iade edebiliyor zaten.

Tipinden, yapısından anlaşılıyor zaten? O tip masalar genelde o fiyatta 1500TL olanların malzeme kalitesi iyi.

Arkadaşlar bime gelecek masanın muadilleri ortalama 700-800 tl den başlıyor. Lütfen daha önceden toptan marketlerde satılmamış bir ürün hakkında olumlu veya olumsuz yorum yapmayalım. Ürünün boyutlarını merak edenler için aşağıya internette bulunan en net fotoğrafı bırakıyorum.
Ürünün boyutları 115x63x77.5. Ortalama bir yemek masasından daha yüksek.
pro ware masa bim.png

Arkadaşlar bime gelecek masanın muadilleri ortalama 700-800 tl den başlıyor. Lütfen daha önceden toptan marketlerde satılmamış bir ürün hakkında olumlu veya olumsuz yorum yapmayalım. Ürünün boyutlarını merak edenler için aşağıya internette bulunan en net fotoğrafı bırakıyorum.
Ürünün boyutları 115x63x77.5. Ortalama bir yemek masasından daha yüksek.
Eki Görüntüle 828569
Bende alacağım bu masadan ama bu markanın hiçbir ürünü yok arkadaş Google'da nereden bakacağız kimdir ne değildir anlamadım gitti.

Adında Gaming yazmasa yarı fiyata alacağın masayı satın almadan övüyorsun malzeme kalitesi belli sağlam değil bunu bil de al hayal dünyasında yaşama.

Adında Gaming yazmasa yarı fiyata alacağın masayı satın almadan övüyorsun malzeme kalitesi belli sağlam değil bunu bil de al hayal dünyasında yaşama.
Profil resmin ve cümle o kadar manidar ki ....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı