13 Pro Max satılıp 14 Pro Max alınır mı?

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, vergi indirimi gelecek gibi haberler görüyorum. Şimdiden 13 Pro Max'imi satsam vergi indirimi gelince 14 Pro Max almak mantıklı mı? Vergi indirimi ne kadar olacak, 14 Pro Max kaç para düşer sizce?

Merhaba arkadaşlar, vergi indirimi gelecek gibi haberler görüyorum. Şimdiden 13 Pro Max'imi satsam vergi indirimi gelince 14 Pro Max almak mantıklı mı? Vergi indirimi ne kadar olacak, 14 Pro Max kaç para düşer sizce?

Tam da Apple'in görmek istediği tarzda müşterilerden

40.000 TL olacak gibi gözüküyor Apple 14 Pro Max, satabilirsin ama az fiyat alırsın 5k+ daha fazla paran lazım alabilmek için. 2. el alınmıyor pek te ayrıca ucuz satmak lazım.

Tam da Apple'in görmek istediği tarzda müşterilerden

Hocam vergi indirimiyle fiyat iyi düşerse belki de daha ucuza gelir. Amacım bunu satıp
Üzerine para eklemek değil. Aynı ya da daha düşük bir fiyata almak.

40.000 TL olacak gibi gözüküyor Apple 14 Pro Max, satabilirsin ama az fiyat alırsın 5k+ daha fazla paran lazım alabilmek için. 2. el alınmıyor pek de ayrıca ucuz satmak lazım.

5K para eklemem hocam aynı fiyatlara düşerse telefonu birkaç güne satıp 1.5 ay bekleyeceğim.

Şimdi hocam vergi indirimi gelecek diye sizin gibi düşünenler çıkacaktır bu yüzden erkenden satışa koymanız veya ucuza koymanız gerek erken satışa koyarsanız iptal falan olabilir veya 20 30 TL indirim (örnek) olabilir.
Ucuza koyarsanız da fiyat çok düşmezse aradaki farka değmeyebilir. Ne kadar bütçe + var?

Al hocam alma diyen ya fakirdir ya da ülkenin durumundan bir haberdir zaten. Ulaşabilme imkanın varsa bence alınabilecek bir ürün.
Neden alınabilecek bir ürünmüş?
O engin teknik bilgilerinizden istifade etmek isteriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…