13 Pro Max satılıp 14 Pro Max alınır mı?

Ya hocam herkes beni yanlış anladı konuda millet gülüyor. Ben diyorum ki atıyorum %20 vergi indirimi gelecek 1 ay sonra. Şimdiden bendeki 13 Pro Max'i satayım üzerine maksimum 2 bin lira ekleyecek şekilde 14 Pro Max alayım.
Çok düşmediği sürece almayın çünkü daha biraz yeni sorunlar çıkartabilir önerim biraz zaman geçsin öle alın.

Yüzde 20 indirim o zamanın kuruyla eriyecek bir durum, ama yüzde 50 ve üstü bir indirim gelirse bayağı avantajlı olacak 14 Pro Max 36 37 olabilir yani.

Aynen öyle hocam bende onu diyorum yoksa neden sadece 1-2 şeyi değişik olan telefona 10 bin lira ekstra vereyim ki.

Çok düşmediği sürece almayın çünkü daha biraz yeni sorunlar çıkartabilir önerim biraz zaman geçsin öyle alın.

Bakalım hocam indirim gelirse geçmeyi düşünebilirim. Şu anlık öyle bir düşüncem yok iPhone 17-18 çıkana kadar bunu kullanırım.

Aynen öyle hocam bende onu diyorum yoksa neden sadece 1-2 şeyi değişik olan telefona 10 bin lira ekstra vereyim ki.

Bakalım hocam indirim gelirse geçmeyi düşünebilirim. Şu anlık öyle bir düşüncem yok iPhone 17-18 çıkana kadar bunu kullanırım.
Yüzde kaçlık bir indirime gidilecek henüz belli değil, bir sınırı olacak mı olmayacak mı bunları bilmeden biraz risk hem sizin için hem benim için bende 14 pro max bekliyorum çünkü.

Yüzde kaçlık bir indirime gidilecek henüz belli değil, bir sınırı olacak mı olmayacak mı bunları bilmeden biraz risk hem sizin için hem benim için bende 14 Pro Max bekliyorum çünkü.

Bekleyip göreceğiz ama ben riske girmek istemiyorum pek. Fiyat fırlarsa boş yere zarar ederiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı