13 Pro Max satılıp 14 Pro Max alınır mı?

Turquoise Blue

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, vergi indirimi gelecek gibi haberler görüyorum. Şimdiden 13 Pro Max'imi satsam vergi indirimi gelince 14 Pro Max almak mantıklı mı? Vergi indirimi ne kadar olacak, 14 Pro Max kaç para düşer sizce?

Tam da Apple'in görmek istediği tarzda müşterilerden 😃

stud0001

Centipat
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, vergi indirimi gelecek gibi haberler görüyorum. Şimdiden 13 Pro Max'imi satsam vergi indirimi gelince 14 Pro Max almak mantıklı mı? Vergi indirimi ne kadar olacak, 14 Pro Max kaç para düşer sizce?
40.000 TL olacak gibi gözüküyor Apple 14 Pro Max, satabilirsin ama az fiyat alırsın 5k+ daha fazla paran lazım alabilmek için. 2. el alınmıyor pek te ayrıca ucuz satmak lazım.

KS
KS
EnsarT57

EnsarT57

Decipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
40.000 TL olacak gibi gözüküyor Apple 14 Pro Max, satabilirsin ama az fiyat alırsın 5k+ daha fazla paran lazım alabilmek için. 2. el alınmıyor pek de ayrıca ucuz satmak lazım.

5K para eklemem hocam aynı fiyatlara düşerse telefonu birkaç güne satıp 1.5 ay bekleyeceğim.

ChaosBoost

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şimdi hocam vergi indirimi gelecek diye sizin gibi düşünenler çıkacaktır bu yüzden erkenden satışa koymanız veya ucuza koymanız gerek erken satışa koyarsanız iptal falan olabilir veya 20 30 TL indirim (örnek) olabilir.
Ucuza koyarsanız da fiyat çok düşmezse aradaki farka değmeyebilir. Ne kadar bütçe + var?

Yukarı