13 Pro Max satılıp 14 Pro Max alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, vergi indirimi gelecek gibi haberler görüyorum. Şimdiden 13 Pro Max'imi satsam vergi indirimi gelince 14 Pro Max almak mantıklı mı? Vergi indirimi ne kadar olacak, 14 Pro Max kaç para düşer sizce?

Tam da Apple'in görmek istediği tarzda müşterilerden 😃

Merhaba arkadaşlar, vergi indirimi gelecek gibi haberler görüyorum. Şimdiden 13 Pro Max'imi satsam vergi indirimi gelince 14 Pro Max almak mantıklı mı? Vergi indirimi ne kadar olacak, 14 Pro Max kaç para düşer sizce?
40.000 TL olacak gibi gözüküyor Apple 14 Pro Max, satabilirsin ama az fiyat alırsın 5k+ daha fazla paran lazım alabilmek için. 2. el alınmıyor pek te ayrıca ucuz satmak lazım.

40.000 TL olacak gibi gözüküyor Apple 14 Pro Max, satabilirsin ama az fiyat alırsın 5k+ daha fazla paran lazım alabilmek için. 2. el alınmıyor pek de ayrıca ucuz satmak lazım.

5K para eklemem hocam aynı fiyatlara düşerse telefonu birkaç güne satıp 1.5 ay bekleyeceğim.

Şimdi hocam vergi indirimi gelecek diye sizin gibi düşünenler çıkacaktır bu yüzden erkenden satışa koymanız veya ucuza koymanız gerek erken satışa koyarsanız iptal falan olabilir veya 20 30 TL indirim (örnek) olabilir.
Ucuza koyarsanız da fiyat çok düşmezse aradaki farka değmeyebilir. Ne kadar bütçe + var?

Yeni konular

Geri
Yukarı