13 yaş deyince aklınıza ne geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Forumdaki herkes psikopat olmuş ben 13 yaşındayım böyle şeyler yapmıyorum normal insan gibi uslu uslu takılıyorum. Çavuş meseleside var ama o farklı.

Çavuş meselesi varsa bu normal olduğunu göstermez. Çavuşla ilişki anormal bir şeydir. İnsanın doğasında olmayan birşeydir. Bunu Avrupa'da anlamış olacak ki neverfap diye akımlar başlatıyorlar.

Hayatı o zaman öğrenmeye başlamıştım. :(

Çavuş meselesi varsa bu normal olduğunu göstermez. Çavuşla ilişki anormal bir şeydir. İnsanın doğasında olmayan birşeydir. Bunu Avrupa'da anlamış olacak ki neverfap diye akımlar başlatıyorlar.
Haklısınız ama yani insanın canı çekince bir hoş oluyor.

13 yaş deyince ne gelmiyor ki. Okul bahçelerine torpil atmak mı dersin arkadaşlarla bisiklet sürmek mi dersin. Tam bir çılgınlık yaşı :D

Hocam torpil konusu çok sakat iş mahallede C4 gibi geziyordum ben sol cebimde 2 tane sağ cebimde 2 tane arka cebimde mantar tabanca iç cebimde boncuklu tabanca :D

Hocam torpil konusu çok sakat iş mahallede C4 gibi geziyordum ben sol cebimde 2 tane sağ cebimde 2 tane arka cebimde mantar tabanca iç cebimde boncuklu tabanca :D
Torpil harbi sıkıntı hatta attığımız yer çarşı içi :D Herkes bize bakıyor sonra biz bir topuk nereye gideceğimizi şaşırdık :D Bu arada boncuklu tabancanın yeri ayrıdır :cool:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı