13 yaş sırt formu için öneri

Musashi M

Picopat
Dostlar, 3 aydır spora gidiyorum haftanın 3 günü pazartesi çarşamba cuma sırtımın biraz geliştiğini düşünüyorum puanlar mısınız veya önerileriniz neler yazar mısınız? Beslenmem maalesef iyi değil.

Dosya Ekleri

• 20231107_204837.jpg
    20231107_204837.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 103
Yaşına göre 10 numara ancak beslenmene önem vermen lazım. Ayrıca bilek çalışabiliyorsan bilek çalışmanı öneririm.

Troll müsün kafa mı buluyorsun anlamıyorum. Yoksa çocuk olmanın saflığımı bu.

Harbi soruyorum kutay yanık gibi hissettim kendimi yağlı değil miyim yani göbeğimin yanları yağdan sarkıyor %35 ben tahmini söyledim ama yağlı gibiyim yani sürüyor resmen.

Yaşına göre 10 numara ancak beslenmene önem vermen lazım. Ayrıca bilek çalışabiliyorsan bilek çalışmanı öneririm.

Teşekkür ederim.

Bir önceki konuda sert definasyondayım demişsin hayırdır kardeşim iskelet ordusuna 16. mı olmak istiyorsun bırak sırt formunu yemek ye kilo al.

Ben anlamadım abi ben anlamadım deyince sende bir halt anlamadın diyorsunuz her yerim yağ resmen yağ kaymak gibi uzuyor göbeğimin yanları ve göbeğım var üstelik bulk gireceğim zaten aralıkta o zamana kadar yağ vermek istiyorum.

Bir önceki konuda sert definasyondayım demişsin hayırdır kardeşim iskelet ordusuna 16. mı olmak istiyorsun bırak sırt formunu yemek ye kilo al.

Ve definasyondayım demedim aralığa kadar definasyon yapıp yağ vermek istiyorum dedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı